Bayan Çanta Modelleri

 

Prada Blue Bag

 

Bayan çanta modelleri, giyilen elbise ve ayakkabı ile beraber oldukça estetik bir görüntü oluşturan aksesuarlardan birisidir. Son moda çantalara bakıldığında göze çarpan şey, klasik stille beraber, spor çizgilerin kullanılması oluyor.

 

 

Bir gece elbisesine eşlik eden çanta modeli ile günlük kullanımda şık bir görüntü veren spor çanta modeli arasındaki fark, görünmüşüne göre azalmaya başladı. Bayan çanta modelleri son trend tasarımlarda, işlemeleri ile de dikkat çekiyor. Çeşitli taşlarla süslenen bu modeller, hem frapan bir görüntü hem de spor bir tarzı yansıyor. Her çeşit elbise ile kullanıma uygun bir model bulmak artık, hiç de zor değil.

 

 

 

 

Göz sayısının giderek arttığı bayan çanta modellerinde, kullanımdaki konfor da her geçen gün artıyor. Özellikle bu yaz bayan çanta modellerinde kullanılan renkler, hem enerjik hem de hareketli bir stilin oluşmasına neden oluyor.

 

 

Bayan çanta modelleri, askılarındaki işlemelerle, moda tasarımlarda bulunan diğer vazgeçilmez unsurlar arasında yer alıyor. Eski modellere nazaran, desenden çok, iki veya üç çizginin kullanıldığı tasarımlar, yeni bayan çanta modellerinin şekillenmesini sağlıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir