Bayan Deri Cüzdan Modelleri

Kadınlar, çanta, cüzdan, ayakkabı gibi aksesuarlarına düşkündür. Çantasız hiçbir yere gitmeyen bayanlar için cüzdanları da bir o kadar önemlidir. Bir ihtiyaç olan cüzdan, şık tasarımları güzel seçenekleri ile birlikte, bayanlar için adeta bir aksesuar haline gelmiştir. Bayanların bir çoğu kaliteli deri cüzdan modellerini tercih etmektedir. Sadece siyah değil renkli deri modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır.

İyi Bir Cüzdan Nasıl Olmalıdır?

Cüzdan genel anlamda bir ihtiyaç olduğu için ihtiyaçlara cevap verebilmelidir. Kağıt paralar ve bozuk paralar için ayrı bir gözü, kredi kartları için bir bölmesi ve kimlik gibi belgelerin rahat muhafaza edilebileceği büyüklükte olmalıdır. Dikdörtgen deri cüzdan modelleri, en ideal modeller arasında yer almaktadır.

şık-Deri-Cüzdan-Modelleri

Bu Sezon Hangi Modeller Moda?

Deri cüzdan modasında bu yıl dikdörtgen, içerisinde fermuarlı tek gözü olan ve dışında küçük bir göz olan cüzdanlar sıklıkla tercih edilmektedir. Mercan rengi, mavi tonları, siyah, kahve ve krem tonları renk olarak tercih edilenler arasında yer almaktadır. Büyük cüzdan kullanmaktan hoşlanan bayanlar için, portföyleri andıran büyük deri cüzdanlarda bulunmaktadır. Onların üzerinde zımbalı, metal süslemeler kullanılmaktadır. Eğer sadece cüzdan ile dışarı çıkmaktan hoşlanıyorsanız portföy boylarında, ince zincir sapı olan deri cüzdan modellerini tercih edebilirsiniz. Deri, yapısı gereği çabuk yıpranıp çizilebildiği için dikkatli kullanmanız gerekir. Anahtar gibi cisimlerle aynı göze koyduğunuzda veya gereğinden fazla doldurduğunuzda cüzdan da bozulmalara neden olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir