Bergüzar Korel Giyim Tarzı

Bergüzar Korel Giyim Tarzı

Oyunculuğuyla ve sonrasında da Halit Ergenç ile evliliğiyle adını sıkça duyurdu. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği üne kavuşmasına da yardımcı oldu denebilir. Bergüzar Korel birçok dizi projesinde rol aldı ve hepsini de başarıyla üstlendi. Günlük hayatında çok renkli bir kişiliğe sahip olan güzel oyuncu, dizilerde genellikle daha ciddi karakterlere bürünmüştü. Bu sebeple de dizilerdeki giyim tarzı kendi giyim tarzını pek yansıtmamıştı. Hep klasik ve kasvetli giyimler tercih etmesi gereken rolleriyle, kendi giyim tarzının çok uzağında kalmıştı.

ygs0

Günlük stilinde her zaman renkli parçalar kullanmayı tercih eden Bergüzar Korel,’in en favori parçaları, renkli şapkaları ve mutlaka bir renk içeren giyim ürünleri. Renkli parçayı nerede kullanıyorsa mutlaka diğer parça sade bir renkten oluşuyor. Güzel oyuncunun, tercihleri ise pantolon ve bluzlardan yana. Yani günlük giyiminde elbiseleri ve etekleri pek tercih etmeyerek; rahatlıktan yana bir stil benimsiyor.

ygs1

Özel davetlerde ise yine renkli kişiliğinden uzaklaşmadan çok zarif ve şık olmayı başaran Bergüzar Korel, abiye elbise konusunda kendisine bir sınırlama koymamış. Uzun ya da kısa modelleri, farklı kesimleri rahatlıkla tercih etmiş. Zaten çok güzel bir bayan olduğundan makyaja çok ihtiyaç duymasa da özel davetlerde ister istemez biraz daha renkli makyajlar tercih etmiş. Saçlarında ise en sık tercih ettiği model doğal, açık modeller olmuş ama nadiren de olsa topuzlarla görmek mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir