Bermuda Şort Kombinleri

Bermuda Şort Kombinleri

Hem bayanların hem erkeklerin kullandığı bermuda şortlar, uzun ve geniş modeli ile yaz aylarında rahat kullanılan giysilerden biridir. Kot ve renkli keten kumaşlardan üretilen bermuda şortlar, üzerine giyilen geniş, kollu veya askılı bluzlar ile kombinlenir. 2015 İlkbahar modasında, geniş modellerdeki bermuda şortların, desenli veya sade birçok rengini görmekteyiz.

Bayanlar İçin Bermuda Şort Kombinleri

Bayan bermuda şortları, kot veya renkli kumaşlardan üretilir. Beyaz gömlek ile şık bir görüntü yaratan bermuda şortların, geniş modelleri, dar askılı penyeler ile uyum sağlamaktadır. Kot modelleri üzerine giyilen gömlek ile uyumlu yüksek topuk ayakkabılar ve büyük boy çantalar ile kullanılabilir. 2015 İlkbahar, yaz modasında kullanılan bermuda şortlar, altına giyilen renkli mus çoraplar ile gençlerin sık kullandığı bir giysidir.

bermuda-sort-kombinleri

Erkekler İçin Bermuda Şort Kombinleri

Erkekler için, keten kumaşlardan, lacivert, siyah, krem, gri, yeşil ve bordo gibi düz renklerin yanında desenli bermuda şortlar da çok fazla kullanılmaktadır. Sıcak havalarda üzerine gömlek ve ince penyeler giyilen bermuda şortlar, keten ayakkabılar ile kombinlenir. Erkekler için olan bermuda şortlarda bol ve üst üste kullanılan cepler dikkat çeker.

Çocuklar İçin Bermuda Şort Kombinleri

Çocukların severek kullandığı bermuda şortlar, üzerine giyilen düz renk penyeler ve kareli gömlekler ile kombinlenir. Çocuklar için yanları büzgülü, şeritli ve iri cepli gibi, çok fazla model ve renk seçeneği mevcuttur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir