Beyaz Babet Modelleri Ve Kombinleri

Beyaz Babet Modelleri Ve Kombinleri

Son birkaç yılda hayatımıza giren babetler, rahatlığın ve şıklığın yanında bol çeşidi ile bayanların vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle uzun boylu bayanların ayağından çıkartmadığı bu sevimli, rahat ayakkabıların, her bayanın dolabında birkaç modelini bulmak mümkündür. 2015 yaz sezonunda, değişik renk ve model babetler görücüye çıktı. Arkası açık modeller, lame, dore işlemeli modeller, dantel babetler, zımbalı, taşlarla süslü babetler gibi birçok seçenek mevcuttur. Yaz aylarında beyaz babetler kot pantolonların, şortların, kaprilerin, şifon elbise ya da eteklerin altına rahatlıkla giyilebilir.

Beyaz Sade Babetler

Yaz aylarında pantolon, etek, elbise her türlü giysinin altına rahatlıkla giyilebilen beyaz babetler, çok uzun boylu gelinlerde, gelinliğin altına dahi giyilebilir. Abartılı gelinliklerde sade modeller tercih edilmelidir. 

Lame, Dore Detayları Olan Beyaz Babetler

 Son yollarda lame ya da dore gibi parlak renkler günlük giysi ve ayakkabılarda da kullanılmaktadır. Ayakkabılarda kullanılan bu ışıltılar, beyaz keten pantolonların, kot şort ve pantolonların altında oldukça şık duracaktır

aa

Dantel Beyaz Babetler

Desensiz, düz renk, şifon etek ve elbiselerin yanı sıra kısa pantolon ve şortlarla kombinlenebilir. Dantel babetler oldukça gösterişli olduğu için sade giysileri canlandıracaktır. 

Taşlı, Boncuklu, Zımbalı Beyaz Babetler

Taşlarla, boncuklarla süslenmiş bu sevimli ayakkabılar, abartısız, sade giyinmeyi seven bayanların tercih etmesi gereken modellerdir. Bu gösterişli ayakkabılar, tepeden tırnağa aynı renk giysilerin altına hatta sade gece kıyafetlerinin altına giyilerek kombinlenebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir