Beyaz Gömlek İle Yapılabilecek 3 Kombin

Beyaz Gömlek İle Yapılabilecek 3 Kombin

Her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken beyaz gömlek, doğru parçalar ile kombinlenirse iş kıyafeti, davet kıyafeti ve günlük kıyafet olarak kullanılabilir. 2015 bahar ve yaz kombinlerinde, klasik erkek yaka gömlekleri görmekteyiz. Tepeden tırnağa beyaz giyinmenin moda olduğu bu sezon, beyaz gömleği olmayan bayanların değişik modelde birkaç gömlek edinme vakti gelmiştir.

Beyaz Gömlek İle Oluşturulan İş Kıyafet Kombinleri

Beyaz gömlek, çalışan bayanların kurtarıcısıdır. Pantolon, etek ceket kombinlerinin altına sık kullanılan beyaz gömlekler, bahar ve yaz aylarında tek üst olarak uygun aksesuarlarla kullanılabilir. Kalem eteklerin, klasik pantolonların, kaprilerin üzerine giyilen beyaz gömlekler, sade yüksek topuk ayakkabı ve hacimli bir çanta ile güzel bir iş kıyafet kombini olacaktır.

1

 Beyaz Gömlek İle Oluşturulan Davet Kombinleri

Gece giysileri için biraz sade olan beyaz gömlekler, gerekli durumlarda dantel, şifon, transparan gibi gösterişli modelleri altına giyilen mini etekler ve saten dar pantolonlar ile davet giysisine dönüşebilir. Gece gezmelerinde bayanlara çok yakışan at kuyruğu, topuz gibi toplu saçlarla harika bir gece kombini oluşturacaktır.

Beyaz Gömlek İle Günlük Giysi Kombinleri

Günlük spor giyimde, beyaz gömleğin çok değişik kullanım alanları vardır. Dar veya geniş paça kotlar, kısa mini etekler, kot ya da keten şortlar ile kombinlenerek kullanılabilir.  Bu sade giysiyi renkli çanta ve ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Bulunulan ortama gire yüksek topuk ayakkabı veya düz babetler giyilebilir, her ikisi de yakışacaktır.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir