Beyaz Keten Pantolon Kombinleri

Beyaz Keten Pantolon Kombinleri

Sıcak yaz aylarında, bayanların rahat kullandığı keten pantolonların; geniş, streç ve İspanyol paça modelleri mevcuttur. Her renk ile uyum sağlayan beyaz pantolonlar, 2015 yılı, İlkbahar ve yaz modasında yer alan mavi, sarı, yeşil, somon gibi her renk gömlek, ceket ve penye bluzlar ile kombinlenerek kullanılmaktadır. Gidilen ortama ve üstüne giyilen bluza göre ayakkabı ve çanta seçimi yapılmaktadır.

Geniş Model Beyaz Keten Pantolon Kombinleri

Bu yıl moda olan tamamı geniş modellerdeki beyaz keten pantolonlar, vücuda oturan, gömlek ve ceketler ile uyum sağlayacaktır. Akşam gezmeleri için, geniş beyaz keten pantolon ile renkli blazer ceketler, stiletto ayakkabı ve büyük, ceketin rengindeki çantalar ile kombinlenmektedir. Bayanların boyunu da uzun gösteren bu pantolonlar, desenli şifon gömlekler ile de uyum sağlar.

spor-keten-pantolon-modelleri-cesitleri

Streç Model Beyaz Keten Pantolon Kombinleri

Vücudu, tam saran streç beyaz keten pantolonlar, geniş modellerdeki düz veya desenli, şifon gömlekler ve tunik şeklindeki pullu, taşlı, baskılı penye bluzlar ile kullanılmaktadır. Bileğe kadar kısa modelleri de bulunan streç pantolonların üzerinde kot ve blazer ceketler de şık görünür. Babet veya yüksek topuk yazlık ayakkabılar ile uyumlu kombinler oluşturur.

İspanyol Paça Beyaz Keten Pantolon Kombinleri

Uzun boylu bayanların, genellikle dar modellerdeki gömlek ve penye bluzlar ile kombinleyerek kullandığı İspanyol paça pantolonların altına, dolgu topuk ayakkabılar ve büyük, pul ve payetler ile süslenmiş çantalar kullanılmaktadır. Kilo problemi olmayan bayanların kullandığı İspanyol paça pantolonlar, ayakkabının topuğunu kapatacak uzunlukta olmalıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir