Beyaz Keten Şort İle Yapılabilecek 3 Kombin

Beyaz Keten Şort İle Yapılabilecek 3 Kombin

Havaların ısınmasıyla birlikte, yazlık kıyafetler de dolaplarda yer almaya başladı. Yazın rengârenk modasında olmazsa olmaz bir parça da, şortlardır. Yazın parlak renkleri gibi rengârenk, cıvıl cıvıl şortlar sokak modasında sıkça kullanılıyor. Dantel, penye, kot, keten gibi birçok çeşidi olan şortlar yazın sıcağında ferahlık sağlıyor.

Beyaz Keten Şort Nasıl Giyilir?

Renklerden uzak sade bir stile sahip olmak istiyor veya beyaz aşığı biriyseniz bu sezonun en modası beyaz keten şortlar. İster hafta sonu gezmelerinde, isterse plajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiziğinize güveniyor, bu sezonda giydiğiniz şortlarla tarzınızı konuşturmak istiyorsanız doğru kombin ile akıllarda kalabilirsiniz.

Beyaz, en ufak lekeyi bile gösterdiği için kullanımı zor bir renktir. Buna rağmen yaz aylarında sıklıkla kullanılır. Beyaz keten şortlar, 2015 ilkbahar – yaz koleksiyonlarında sıklıkla yer alacak gibi duruyor. Siz de şimdiden bir keten şort edinmelisiniz.

capture-20150501-102905

  1. Beyaz keten şortunuzu haftanın her günü her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafta sonu eğlencelerine beyaz keten şort ile katılmak istiyorsanız, her renk ile rahatlıklı uyum sağlayan beyaz şortun üzerine dileğiniz renkte bir bluz giyebilirsiniz. Kombini zincirler ve üst üste takılmış bilezikler ile zengin bir görünüme kavuşturun. Bu sezonda bilekli spor ayakkabı – şort kombinleri sokak modasında yer alıyor.
  2. Beyaz keten şortlarınızı giymek için sıcak yaz günlerini beklemek zorunda değilsiniz. İlkbaharın serin akşamlarında da şortunuzla büyüleyebilirsiniz. Akşamüzeri yapacağınız kısa bir yürüyüşte beyaz keten şortun üzerine dökümlü, merserize bir bluz giyin. İki zıtlığın uyumu göz dolduracak. Saat ve taba renklerinde kemer kullanabilirsiniz.
  3. Gömlekten vazgeçemeyenlerdenseniz, alttan düğümlenen kareli spor gömleğin altına beyaz keten şort giyebilirsiniz. Bu kombini minik renkli bir çanta, doğal taşlardan yapılmış kolye ile tamamlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir