Beyaz Pantolon Kombinleri

Neredeyse her renkte parçalarla kombinlenenbilen beyaz renkli parçalar özellikle bayanların giyimlerinin önemli bir parçasıdır. Her bayanın birer tane beyaz pantolonu, eteği, elbisesi bulunmaktadır. Beyaz, her renk ile uyum gösterebildiği için avantajlı, şeffaf ve düz bir görünüm kazandırdığı, kusurları gizleyemediği için de dezavantajlı bir renktir. Bu sebeple beyaz parçalar kusurları azaltacak kıyafetlerle bir araya getirilmelidir.

Beyaz Pantolon Ve Gömlek Kombinleri

Beyaz pantolonlar iç çamaşırının dikiş yerlerini ve basenlerdeki fazlalıkları çok net gösterdiğinden kesinlikle içine ten rengi boxer tarzı mini taytlar giyilmelidir. Göbek, basen ve bel bölgesinde fazlalıkları olmayanlar beyaz pantolonu düşük bel veya yüksek bel kullanabilirler. Fazla kilosu olduğunu düşünenlerin yüksek bel beyaz pantolonları tercih etmeleri ve üzerine salaş, bol bir gömlek giymeleri önerilir. Ancak vücut ölçülerine güvenenler dar ve açık renkli gömlekleri pantolonun içine koymayı tercih etmeliler. Düşük bel pantolon giyenlerin olmazsa olmazı olan kemerin rengi de kesinlikle canlı bir renk ve belki de ayakkabının renginde olabilir.

2015-kis-modasi-beyaz-pantolon-kombinleri

Beyaz Pantolonun Altına Ayakkabı Seçimi

Beyaz pantolon klasik ayakkabıyla kullanıldığında klasik, spor ayakkabıyla kullanıldığında spor bir kombin oluşturulur. Örneğin boru paça keten bir beyaz pantolonun altına spor ayakkabılar, converseler spor bir şıklık için idealdir. İspanyol paça beyaz pantolonun altına dolgu ya da kalın topuklu şık bir klasik ayakkabı, boru paçanın altına ince topuklu bir ayakkabı klasik şıklık için uygundur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir