Bu Kombin

Bu kombini farklı kılan saç modeli ya da makyajı olmamış bu kombini farklı kılan siyah mini eteğin altına giyilen siyah ten çorabı olmuş. Ten çorabı kombinin çekici gözükmesini sağlarken kalın düz taban ayakkabılarda kombinin sert bir görüntüye sahip olmasını sağlamış. Kızıl saçlar ve leopar desenini andıran renkler bu kombini muhteşem kılmış.

Aşk şehri olan Paris‘e de bu kombin yakışır. Sevimli, şirin, küçük detaylara sahip rahat bir kombin. Bulunduğunuz şehirde kar yağıyorsa bu kombini kaçırmayın. Dar paça kot pantolonun yırtmacı botların kaba görünümünü tamamen görünmez hale getirmiş. Beyaz bere, atkı ve bayıldığım beyaz hırka Paris yazılı Sweat tamamı ile kış gününe uygun. Kırmızı çanta ise kombinin çarpıcı göstermiş.

Liseli gençliğe yakıştırdığım bir kombin siyah ve spor. Hippi gözlüklerin modası 2012 yılında kalmış olsa da tarzın modası olmaz diyorum ve liselilere kullanmalarını tavsiye ediyorum. Siyah tayta gelince fazla kilolara sahipseniz ve genç değilseniz asla kullanmayın. Çantaya gelince zımbalı olması spor-şık ve modaya uygun olmuş. Bereye gelince çok sevimli.

Liselilere önerebileceğim bir diğer kombin ise aşağıda görmüş olduğunuz kombin. Beyaz çorap itici geliyor olabilir ama doğru bir beyaz çorap seçerseniz sizin marjinal görünmenizi sağlayacaktır. Kırık beyaz ya da süt beyazı her zaman daha şık görünmenizi sağlar. Beyaz gömlek ve çorap o kadar uyumlu ve etkileyici ki kombin de ikisinden başka hiçbir şeyi gözünüz görmüyor. Bu tür deri çantalar ise tam liseli kızlara göre. Lisede kızlar daha çok spor giyinmeyi tercih eder biliyorum fakat bazıları bunun dozunu fazla kaçırıp erkeksi bir görünüme sahip olabiliyor. Çanta seçimi bu yüzden çok önemli.

En güzelini en sona bıraktım işte bu benim sevdiğim bir tarz. Bol hırka, bol pantolon, bol bir kazak, siyah göz makyajı, şapka, zincirli dikdörtgen çanta bu tarzı gerçekten seviyorum. Bu kombin de kullanılan şapka, hırka ve çanta tayt ve topuklu bir çizme ile kombin oluşturabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir