Bu Tarz Benim İdil Naz Giyim Tarzı

Bu Tarz Benim yarışmasının ikinci sezon yarışmacılarından İdil Naz Kaluç, Instagram’daki cesur pozları, kendine güvenen tavırları, sivri dilli yorumları ile ekranların yeni popüler yüzlerinden birisi. Diğer yarışmacılarla girdiği diyaloglarla sık sık gündeme gelen Kaluç, yaptığı sert ve tartışma yaratan yorumlar ile bazen jüri üyelerinin de tepkisini alıyor.

Karakterinin yanı sıra giyim tarzıyla da dikkatleri toplayan İdil Naz Kaluç, henüz 19 yaşında. Güzel bir fiziğe sahip olan yarışmacının hayali ise oyuncu olmak. İstanbul’da yaşayan Kaluç, Antrenörlük bölümü öğrencisi ve genç yaşına rağmen tenis, pilates eğitmenliği yapıyor. Spor yapmayı en çokta yüzmeyi seven güzel oyuncu, fit vücudunu cesur kıyafetleri ile gözler önüne seriyor.

ff

İdil Naz Kaluç Giyim Tarzı

Son günlerin en gözde moda yarışması Bu Tarz Benim’in güzel kızlarından İdil Naz Kaluç, yaptığı kombinlerde kendi tarzını yansıtmaya çaba gösteriyor. Farklı saç stiliyle dikkat çeken tarzını farklı, kadınsı ama kimi zamanda bir erkek çocuğu gibi rahat kıyafetlerle kombinler oluşturuyor. Yarışmacı, içindeki kadınsılığı ve sert sözleriyle yansıttığı erkeksi tavrını kıyafetlerine de yansıtıyor. Bir anda popüler olan İdil, eleme gecelerinde gösterdiği performans ve kostümlerle de göz dolduruyor.

Yarışmanın en dikkat çeken ismi olarak anılan İdil Naz Kaluç, kıyafetlerinde cesur dekolte kullanmayı seviyor. Düzgün fiziğiyle de cesur kıyafetleri ustalıkla taşıyan yarışmacı, yaşına ağır kıyafetleri bile makyajıyla dengeleyebiliyor. İdil, son günlerde yarışmanın 2. Eleme gecesinde canlandırdığı İsmail YK performansıyla konuşuluyor.

Giyimine her zaman özen gösteren genç yarışmacı, İsmail YK kostümü için birçok erkek mağazasını dolaştığını ve aksesuarları uzun aramalar sonunda bulabildiğini dile getirdi.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir