Burberry Triko Modelleri 2015

 Burberry Triko Modelleri 2015

Burberry, dünya çapınca tanınmış en ünlü giyim markalarının ilk sıralarında yer almaktadır. Birçok ünlü ismin giyim tercihlerini yaptıkları Burberry birçok ürettiği tasarımla ses getirmektedir. Kış aylarında sıklıkla giyilen triko modelleri birçok ülkede sevilerek kullanılmaktadır.

payetli-elbise-2013-3-802x1024

Triko Nasıl Kombin Edilir?

Burberry bu yıl desenli trikolar ile moda dünyasına adımını attı. Oldukça şık modelleri olan Burberry trikoları dilediğiniz gibi kombin edebilirsiniz. Birkaç noktaya dikkat ederek şık kombinler oluşturabilirsiniz. Çizme ve botlar trikoları en şık tamamlayan aksesuarlardır. Bunun yanı sıra trikonun rengine göre baskın duran bir kemer tercih edebilirsiniz. Koyu renkli kotlar ile yapılan kombinler günlük kombin için uygundur. Özel günlerde kumaş pantolon, eteklerle de kombin edilebilir. Uzun etek yerine daha modern bir görünüm için midi etek tercih edebilirsiniz. Renklerin arasında bir ahenk oluşturmalı, birbirlerine uyumuna dikkat etmelisiniz. Uyumun yanı sıra arada zıtlığın uyumunu da kullanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz. Siyah kumaş pantolon ile sarı, kırmızı gibi canlı renklerdeki trikoları tercih edebilirsiniz. Deri veya süet ayakkabılar giyebilirsiniz.

desenli-triko-modelleri

Burberry Triko

Burberry dünya çapında iş yapmaktadır. Fiyatları normalin çok üstünde olsa da birçok ünlü ismin ve zengin kişilerin vazgeçemediği bir markadır. Triko kazaklarının fiyatları değişkenlik gösterse de oldukça fazla fiyatlarda bulunabilir. İnternet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz Burberry markasının indirimlerini takip ederek istediğiniz modelleri daha uygun fiyatlara denk getirebilirsiniz. Ayrıca piyasada birçok korsan ürünü bulunmakta, bunlara karşı dikkatli olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir