Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük Beden Abiye Modelleri

Büyük beden giyen hanımların en çok zorlandığı konu, bedenlerine uygun abiye bulmaktır. Fazla kiloları gizleyecek, üzerinize rahat olacak bir abiye bulmak fazla kilolarınızdan dolayı imkânsız bir hale dönüşebilir. Akıllı alışveriş yöntemleri ile alışveriş yaparken strese girmezsiniz. Öncelikle bedeninize uygun abiye satan dükkânları araştırarak işe başlayın. Bütçeniz uygunsa beğendiğiniz bir abiyeyi vücudunuza göre diktirebilirsiniz. Daha zayıf görünmek için uzun, dikey çizgileri olan, fazla deseni olmayan ve koyu renkli abiyelere yönelin. İri göğüsleriniz varsa açık giysi kullanımından kaçının.

2014_buyuk_beden_en_sik_abiye_elbise_modelleri-12

 

Büyük beden modasında bu sene dantelli modeller, yeşil, kırmızı ve ağırlıklı olarak siyah dikkat çekiyor. Yeşil abiye tercih ederken açık tonlarını değil haki yeşili gibi koyu, ağır duran tonlarını tercih etmeye dikkat edin. İnce bacaklara sahipseniz fakat karın ve basen bölgesindeki kilolardan şikâyetçiyseniz yandan yırtmaçlı abiye tercih ederek dikkatleri ayakkabılara ve bacaklarınıza çekin.

büyük-beden

 

Karın bölgenizdeki fazlalıklar için koyu bir kemer kullanabilirsiniz. Ayrıca göğüs altından bollaşan modellerden uzak durun. Üstünüze oturmamasına, vücut şekline göre değişen kumaş çeşitlerinden yapılmış abiyelerden uzak durun. Desen kullanacaksanız karışık desenlerden uzak durun. İncili, ışıltılı bir abiyede bu tarz detayların bel ve karın bölgesinde olması daha şık durmaktadır. Karın bölgesini ince göstermek için kemerli abiye modellerini inceleyebilirsiniz. Kiloları saklamak için kendinize birkaç beden büyük abiye giymekten kaçınmalısınız. Bu sizi daha kilolu gösterecektir. Bedeninizle uyuşan fakat üzerinize çok oturmayan, hatları keskin olmayan modelleri tercih edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir