Büyük Beden Abiye Modelleri

Abiye modelleri denilince nedense hemen akıllara 34, 36 bedenler geliyor. Öle ki sanki 38 bedenin bile mini etek giymeye ya da paletli pullu özel bir kıyafet giymeye hakkı yokmuş gibi. Hatta birçok mağazada sadece küçük bedenler için satılan harika tasarımlar görüyor ah bende giysem ya keşke diye iç geçiriyorsunuz. Oysa herkes zayıf olmak zorunda değil ya. Sizler 40, 44 hatta 50 beden daha da yukarı olabilirsiniz. Özel günlerinizde bu tarz büyük beden abiye kıyafetlerini alabileceğiniz birçok yeni adresler ile hem şık olacak hem de özendiğiniz kıyafetlerin sizler içinde tasarlandığını görünce çok mutlu olacaksınız.
Özellikle artık avmlerde birçok farklı büyük beden abiye kıyafeti satan mağazalar ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar sizlere detaylı olarak hemen hemen her tarz kıyafeti sunuyor olacak. Özellikle hileli denilen kumaşlar ile daha zayıf görünecek ve güzel desenler ile fazlalıklarınızın olduğu kısımlar çok daha güzel bir şekilde öne çıkarılacaktır.
Büyük beden abiye modelleri 2014 yılına uyum sağlıyor ve genellikle aynı moda renkler ve desenler ön plana çıkıyor. Elbette her firma kendi özelliklerini de ekleyerek farklı tasarımlar yapıyor ama bu klasik diyebileceğiniz modellerin çok dışında ve tamamen üzeri üretimler olduğunu da hemen görüyor olacaksınız. Sizler için yeni olarak tasarlanılan bu kıyafetler her yıl seri sonu sonrası yenileniyor ve büyük bedenlerinde modaya uyumlu giyinme hakları asla elinden alınmıyor.


Elbette biraz daha dikkatli olarak kilo vermeye çalışmalı ama olmuyorsa da kendinize bu hayatı zindana çevirmeye gerek duymamalısınız. Sizler özellikle dolabınızda en azından bir siyah bir de renkli büyük beden elbise koyarak ani çıkan her toplantı ya da eğlenceye tesettürsüz ve çok şık olarak katılabilirsiniz. Çekinerek gideceğiniz değil, gecenin şıkı olabileceğiniz tasarımları bulmak ise size kalmış. Birkaç saatlik bir gezi sonrası istediğiniz birçok modelin size uyarlanmış şekilde olanlarını buluyor olacaksınız. Beğenerek giydiğiniz her kıyafeti üzerinizde daha iyi taşıyacak ve böylelikle dışarıya daha çok olumlu enerji yaymış olacaksınız. kendinizi önce siz beğenin ki daha sonra herkes beğenebilsin. Unutmayın ki her şey sizde başlar ve sizde biter.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir