Cemil İpekçi Tasarımları

 

Moda, insanların yaşam tarzını belirleyen anahtar kelimelerden biridir. Moda dendiği zaman akla birçok şey gelmektedir; fakat genel anlamda moda kıyafetlerin kullanım şeklini ifade eder.

 

Cemil ipekçi gelinlik , abiye , elbise modelleri
Cemil İpekçi

 

Moda kavramı, dönemden döneme değişebilmekte ve her değişim sürecinde baştan sona yenilenebilmektedir. Örneğin; bir yıl moda olan bir kıyafet, öteki yıl gözden düşebilir ve sahip olduğu değeri kaybedebilir.

 

 

Moda ve modacılık kavramları, ülkemizde de oldukça önemli bir değere sahiptir. Ülkemizdeki ünlü modacılar, bu oluşumun temel taşları arasında gösterilebilir. Eğer Türkiye’de modadan ve modacılıktan bahsedeceksek konuşacağımız birkaç isimden birisi de Cemil İpekçi olacaktır.

 

 

Cemil İpekçi, modayı yakından takip eden herkesin tanıdığı çok ünlü bir modacıdır. Medyatik modacı Cemil İpekçi, bugüne kadar yüzlerce farklı kreasyon ve koleksiyon hazırlamıştır.

Cemil İpekçi tasarımları, ülkemizde en beğenilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Yüzlerce ünlü ismin kıyafetlerinin hazırlanmasında başrol oynayan Cemil İpekçi, her alanda önemli moda çalışmalarına imza atmayı başarmıştır. Her türlü giyim ürününün tasarımını çok kısa süre içerisinde yapabilme yeteneği olan duayen modacı, bu yeteneğini en iyi biçimde kullanmaktadır. Cemil İpekçi, tasarımlarında genelde Türk ve Osmanlı motiflerini kullanmaktadır, bu sayede ayrı bir beğeni kazandığını da sözlerimize ekleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir