Cengiz Abazoğlu Tasarımları

 

 

Cengiz-Abazoğlu-Abiye

 

Cengiz Abazoğlu, ülkemizde yetişen en nadide modacılardan biridir. Zaten moda dendiği zaman akla belli başlı isimler gelmektedir ve Cengiz Abazoğlu da bu isimler arasında her zaman zirvede yer almaktadır. Her yıl muhteşem koleksiyonlarla insanların karşısına çıkan Abazoğlu, günden güne daha büyük bir şöhrete kavuşmaktadır.

 

 

Ülkemizde yer alan birçok önemli manken ve modelin yanı sıra dünya çapında tanınan model ve mankenler de Cengiz Abazoğlu tasarımlarını tanıtmaktadırlar. Ünlü markalar da Cengiz Abazoğlu ile çalışmak için büyük çaba harcamak zorundadırlar. Cengiz Abazoğlu, Türkiye’de moda ile ilgili olsun ya da olmasın herkes tarafından tanınmaktadır.

 

Cengiz-Abazoğlu-Uzun-Abiye-681x1024

 

Cengiz Abazoğlu tasarımları, renk ve şekil açısından inanılmaz bir çeşitliliğe sahiptir. Zaten bu kadar fazla tasarıma sahip birinin sabit bir tasarlama yeteneğinin olması da beklenemezdi. Doğada yer alan tüm renkleri en uyumlu biçimde kullanan Cengiz Abazoğlu, bu renklerin ahengini en iyi şekilde yakalamaktadır. Her türlü kıyafet tasarımını en iyi biçimde yapabilmenin yanı sıra oldukça iyi bir moda eleştirmenidir. Son zamanlarda kendisini güncel moda programlarında sıkça görmekteyiz. Ekran başında ya da sahnelerde gördüğünüz ve hayran kaldığınız birçok ünlünün kıyafeti de Cengiz Abazoğlu’nun eseridir.

 

Adl-MEzuniyet-Elbise-Modelleri-681x1024

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir