Christopher Bailey Tasarımları

 

 

Christopher Bailey, dünya modasının sayılı isimlerinden biri olarak tanınır. Dünyanın farklı kesimlerinden binlerce ünlü isim ile çalışmış olan Bailey, günden güne daha geniş bir kitleye kavuşmaktadır. Christopher Bailey tasarımları, görenleri hayran bırakacak türdendir. Özellikle kışlık ürünlerin tasarımında tartışmasız bir lider olan Christopher Bailey, klasik renk tonlarını kullanmaktadır.

 

Christopher Bailey Kimdir

 

 

Giyim açısından da klasiğe dönük bir yaklaşım içerisinde olan ünlü modacı, doğal renklerin kullanımına her zaman özen göstermiştir. Christopher Bailey tasarımları, her açıdan büyük beğeni ile karşılanmaktadır. Kullandığı motifler doğal ve iç açıcıdır. Christopher Bailey tarafından tasarlanan tüm kıyafetlerde rahatlatıcı bir hava söz konusudur.

 

 

Christopher Bailey tasarımları, genelde sade ve rahat olarak ifade edilmektedir. Kendi tasarladığı kıyafetleri giyen insanların rahat olması gerektiğini savunan Christopher Bailey, modayı rahatlık olarak tanımlar. Bu sebeple tüm eserlerinde rahat kesimlerin kullanıldığını görebilirsiniz. Sayısız ünlü manken ve modelle çalışma yapan deneyimli modacı Bailey, yeni sezonda da tüm dikkatleri üzerine toplayacak gibi. Özellikle sol yıllarda farkını daha da hissettiren yetenekli moda ustası, genç modacılar için de çok iyi bir örnek oluşturmakta.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir