Converse Üzerine Ne Giyilir?

Converse spor ayakkabıların tanındığı ilk günlerden itibaren rahatına düşkün bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Konserde, okulda, ofiste, alışverişte hayatın her alanında her kombinle uyum sağlayan converse, rahatlığın yanında sevenlerine şık seçeneklerde sunuyor.

Converse Hangi Pantolonla Giyilebilir?

Özellikle üniversiteli tüm gençler rahatlık ve şıklığı bir arada sunan converse ayakkabıları sıklıkla tercih ediyor. Yaz aylarının vazgeçilmez tercihi olan converse, aynı zamanda cool bir görünümde yaratıyor. Rengârenk çeşitleri bulunan bu ayakkabılar, hemen hemen her pantolonla rahatlıkla kombin edilebilir. En şık kombinleri oluşturmak istiyorsanız boy frend yırtık jean altına beyaz converse ve baskılı baharı yansıtan rengârenk bir t-şört tercih edebilirsiniz. Ofis ortamında kumaş pantolonun altına dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kumaş pantolon altına converse giymek istiyorsanız beyaz, siyah, gri gibi ana renkleri tercih edin. Ayrıca çok fazla göze batmasını istemiyorsanız, beyaz converse ayakkabı da beyaz, siyahta siyah bağcık kullanın.

blogger-image--1403829722

Sadece jean pantolonlara değil, baharlık uzun elbiseler, mini etekler ile de rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Mini spor eteklerin altına converse giyerken eteğinizin renginde bağcıklar kullanarak farklılık yaratabilirsiniz.

Gelinlik Altına Beyaz Converse Modası

Gelinlik, zarafet ve şıklık simgesi olarak tanımlanabilecek, ömür boyunca belki de bir kez giyilecek en özel elbisedir. Her bayan gelin olduğu gün en güzel görünmek istediği gündür. Eskiden beri alışkanlık olarak gelmiş uzun duvaklar, koyu makyajlar, kabarık gelinlikler, uzun topuklu ayakkabıların yerini gençlerle birlikte spor şıklığa bırakıyor. Rahatından ödün vermeyecek gençler, gelinliğin altına beyaz converse ayakkabı tercih ederek doyasıya eğleniyor.

Düğünümde Converse Giymek İstiyorum, Ama Nasıl?

Hareket özgürlüğünü kısıtlamayan, topuklu ayakkabı gibi ayağı yormayan converse ayakkabıları düğün günü gelinlik altına eşiyle aynı boyda olan, uzun görünmek istemeyen bayanlarda tercih edebilir. Tül ve yapma minik çiçeklerle süslenip gelin damat adı yazılarak daha hoş bir görünüm kazandırılabilir. Bu süsleme için sadece biraz tül biraz renkli kaleme ihtiyacınız var. Eşinizle bir örnek giyinmeyi seven çiftlerdenseniz eşinizle aynı renkte converse tercih edebilir, bambaşka düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir