Damatlık Modelleri

 

Damatlık modelleri, hayatınızdaki en özel günlerden birisi için tasarlanan ve sizin için ayrı bir anlam ifade eden giysiler arasında yer alır. Bu seçimi yapmadan önce, gelinlik seçiminde bulunacak olan eş adayınız ile fikir birlikteliğinde olmanız önemlidir.

 

Damat

 

Çünkü insanların karşısına beraber çıkacağınız eş adayınızın yapacağı seçimle alakasız duran damatlık modelleri, kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilir. Görüş birliğine varıldıktan sonra, bir damatlık modeline karar vermek çok daha kolay olacaktır.

 

 

Takım elbisenizle beraber, gömlek ve ayakkabı uyumu, yapacağınız seçime göre şekillenecektir. Gömleğinizin yakası, düğme şekli ve sayısı, başlı başına önemli konular arasında yer alır. Düğünün olduğu yer ve mevsim de damatlık modelleri arasında karar verirken, göz önünde bulundurmanız gereken konulardan bir kaçıdır.

 

 

Damatlık modellerinin ne kadar resmi ya da spor olacağı da giysinizin oluşmasını sağlayan buna bağlı diğer etkenlerden sayılabilir. Kadınlara nazaran bu konularda çok daha az bilgi sahibi olan erkekler, damatlık modellerinden hangisinin tercih edileceği konusunda sorun yaşayabilirler. Bu nedenle ilk başta dediğimiz gibi, eşinizin görüşleri ve giyeceği gelinlik, alacağınız kararda öncelikli olmalıdır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir