Dar Paça Pantolon Modelleri

Dar paça pantolonun rahat oluşu, kolay kombine edilmesi, boyu daha uzun göstermesi ve tüm hatları toparlayıcı özellikte olması nedeniyle çokça rağbet görmektedir. Seçeneği bol olan bu pantolonlar arasından, vücudunuza uyan modelleri çok iyi bilmeniz gerekmektedir.

Dar Paça Pantolon Giymenin İncelikleri

Dar paça pantolonlarınızın boyunu doğru bir şekilde ayarlamazsanız en güzel modeli bile sıradanlaştırırsınız.

Bacak boyu kısa bayanlar daha da kısa görünmemek için dar ve düşük bel pantolon giymekten kaçınmalıdırlar. Bacakları kalın olanlar, dar pantolonlarını yüksek topuklu ayakkabı ile kombinleyerek kalın olan bacak görünümlerini azaltabilirler. Geniş basenli bayanlar, kalça bölgesi koyu ve düz olan modelleri seçtikleri vakit fazla kiloları az da olsa gizlemeyi başarabilirler.

capture-20150529-154334

Dar Paça Pantolon Modelleri

Dar paça pantolonlar taşlanmış kot, paçası düğmeli- fermuarlı ya da yırtmaçlı, tayt görünümlü, desenli, önü düğmeli ya da fermuarlı, yırtık, düşük ya da yüksek bel gibi modellerden oluşur. Pantolonlar kot, kumaş, kanvas ve keten gibi kumaşların her renginden üretilmektedir. Dar paça pantolonlar, giyenlerin rahatsız olmaması açısından genellikle esnek özellikli kumaşlardan üretilir.

Dar Paça Pantolon Kombinleri

Kısa ve dar paça pantolonlar bilekten bağlamalı, platform taban ya da topuklu ayakkabı ile kombin edilirse daha şık görünür. Spor ayakkabı ile giyeceğiniz zaman pantolonun paçasını katlayabilirsiniz.

Önü arkasından uzun olan bluzlar ve hafif salaş özellikli tişört ya da trikolar dar paça pantolonlara çok yakışır. Boyunuzu kısa göstermemesi için tunikleri kesinlikle fazla uzun tutmamalısınız.

Şık kumaşlardan üretilen pantolonları topuklu ayakkabı ile kombinleyerek özel gecelere gitmek artık yadırganan bir durum olmaktan çoktan çıkmıştır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir