Davetlerde Tercih Edilebilecek Etek Modelleri

Davetlerde şıklık önemlidir. Mekânın da büyük rolü vardır. Birçok etek çeşidi olduğundan vücudunuza göre etek seçimine dikkat etmelisiniz. Kilolular için üstü dar ve aşağı doğru genişleyen kesimler ideal olacaktır. Baldırlarınız kalınsa eteğiniz ayak bileğine kadar olmalıdır. Düz kesimli olacaksa da diz boyu etekler kullanmaya özen göstermelisiniz. Sezonda öne çıkan dantel detaylı etekler mini etek üstüne geçecek dantel görünümü harika olacaktır. Kalem şeklinde dantel etekler de şık davetlerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

screenshot0

Davetlere Giderken Giyilen Etek Kombinleri

  • Gece veya gündüz yemek davetlerinizde dantel detaylı ya da şık etekler vazgeçilmez olacaktır. Şık mekânlarda olan yemek davetlerinde siyah kalem etekle, üzerine şık göğüs dekolteli bir bluzla ve ince topuklu ayakkabılarınızla iddialı görüneceksiniz.
  • Nikâh törenine gidiyorsanız; diz boyu eteğinizi dantel detaylı tercih etmeniz ve şık bir bluzla davete uygun görüneceksiniz.
  • Her bayanın dolabında siyah bir kalem etek bulunması gerekir. Kadına ayrı bir şıklık katan ve zarif gösteren bu model doğru kombinlenirse harika olunabilir. Su yeşili şık bir gömlekle ve çiçekli dantel detaylı bir kalem etekle harika bir kombin yapmış olacaksınız.

screenshot1

  • Bu yıl moda olan pileli etek modellerini kullanabilirsiniz. Kısa ya da uzun olarak gördüğümüz bu modeller hem şıklık hem de bir sevimlilik katacaktır. Sarı mini pileli bir etekle üzerine siyah göbek dekoltesi olan bluz ve ayağınızda bordo bir babetler bunu tamamlayan lacivert bir çanta ile arkadaşınızın doğum günü davetine katılabilir, çok sevimli ve şık olabilirsiniz. Yine uzun pileli narçiçeği renginde etekle üzerine siyah çiçekli bir bluzla da rahatlıkla dışarıda yakınlarınızın kahve içme davetine gidebilirsiniz.
  • İş yemeğine davetliyseniz şık olmanız önemlidir. Yemekte bütün gözler üzerinizde olmalı, özen göstermelisiniz. Bordo deri çok mini olmaması şartıyla rahatlığınız açısından diz üstü bir etekle üzerine hafif göğüs dekolteli siyah bir bluz, saçlarınız doğal dalgalar, bordo rujunuz ve siyah stiletto ayakkabılarınızla tamamında siyah şık bir portföy çantanızla iş yemeği davetinde dikkat çekici olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir