Değişik Etek Modelleri 2016

Değişik Etek Modelleri 2016

2016 yılının kreasyonlarına bakıldığında bu yılın etek yılı olacağı söylenebilir. Her markanın bin bir çeşit model ve desende tasarlanan etekleri tüm bayanların dikkatini çekmektedir. Eteklerdeki renk ve model seçeneklerinin fazla olması, pantolon düşkünü bayanları bile eteğe döndürebilir. Zira yeni sezonda her zevke, yaşa uygun etek bulunmaktadır.

Farklılığı Sevenler İçin Tütü Etek Modelleri

Tütü etekler kabarık bir görüntü oluşturduğundan herkese yakışmaz. Ancak vücuduna güvenen ve biraz da farklı görünmeyi sevenler için özellikle mini tütü etekler çok sıra dışı bir tercih olacaktır.

tul-etek-modelleri-2016

Vücuduna Güvenenler İçin Kalem Etekler

Kalem etekler, çok klasik ve neredeyse her yerde bulunabilir hale gelmiştir. Ancak kalem etek formu gereği vücuda yapıştığı için en küçük kusurları bile gözler önüne sermektedir. Kalem etek şıklığını yakalamak isteyenlerin öncelikle daha az deforme bir görüntüye kavuşmaları gerekir.

Belini Daha İnce Göstermek İsteyenler İçin Yüksek Belli Etekler

Yüksek belli eteklerin yeniden trend olmasıyla beraber, belinin inceliğini ortaya çıkarmak isteyen veya belini olduğundan daha ince göstermek isteyenler yüksek belli eteklere hücum ettiler. Özellikle belinde geniş bir kemer veya lastik olan yüksek bel etekler şıklığın ve zarafetin anahtarı oldular.

Spor Şıklık İçin Balon Etekler

Rahat ve salaş görüntüyü sevenler için daha çok spor formda tasarlanan balon etekler, bayanların giyim dünyasında fark yaratmıştır. Uzun, kısa, ince, kalın topuklu tüm ayakkabılarla kombinlenebilen ve ayakkabıya göre şekillenen balon etekler, çok fazla tercih edilmektedirler.

El İşi Dantel Ve Örgü Etekler

Farklılık ve zarafetten hoşlananlar için tasarlanmış, her deseninde el emeği olan, değeri görür görmez anlaşılan el işi dantel ve örgü etekler nadir bulunur ve çok kıymetlidir. Kombinlendikleri her parçanın değerini artıran, görüntüyü daha da klas hale getiren el işi etekler fiyat olarak da diğerlerinden yüksektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir