Desenli Gömlek Modelleri

Desenli Gömlek Kombini

 

 

Bu yazın modası desenli gömlekler, çantalar, ayakkabılar  hepsi bir harika fakat bunları kombin yapmak diğer kıyafetler kadar kolay olmuyor çünkü desenli bir gömlek giydiğinizde desenli ya da gömleğinin desenindeki renklerden farklı bir gömlek giymeniz bir felakete neden olabiliyor 🙁

 

gömlek1

 

Desenli gömlek giydiğinizde kombinin diğer parçaları olabildiğince sade olmalı ; aksesuarınız da sade olmalı ya da gömlekle  aynı desene sahip detaylara sahip olmalı.

 

Gömlek2

 

 

Böyle bir bilekliğe sahipseniz işler değişir 🙂 hem görkemli hem de çekici bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Bilekliğin taşları hem kombini hem de bilekliği sıradanlıktan kurtarmış  şık ve spor bir kombin olmuş.

 

Gömlek3

 

 

Stilimize sihirli dokunuş etkisi yaratan çantanın gömlek deseni ile uyumlu olması kombinin feminen görünmesini sağlıyor.

 

Gömlek4

 

Desenli gömlek giydiğiniz için tek renk ya da baştan aşığı aynı desende giyinmeyin, kombin yaparken en az üç renk kullanmaya dikkat edin.  Jean, gömlek ve çantanın askısıyla, biz bu kombin de üç rengi yakaladık sıra sende 🙂

 

Gömlek5

 

Desenli gömlek modellerinde bu sezon maalesef çoğu marka sıradanlıktan kurtulamadı. Desenli, düz kesim , dikişi ve düğmeleri özensiz gömlekleri satışa sunuyor 🙁 Siz bu sıradanlıktan uzak durmak,  modaya uygun ve  kendi çizginizde stilinizi oluşturmak istiyorsanız bu detaylara dikkat edin.

 

Gömlek6

 

 

Çanta/ Gömlek : Özel Tasarım

Bilezik: Roberto Cavalli

Şort: Vintage Levi

 

Gömlek7

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir