Doğru Kıyafetlerle Daha İnce Görünün

Her bayan ince görünmeyi arzular. Olduğunuz kilo kaç olursa olsun, daha ince ve fit görünmek isteyebilirsiniz. Çok kilolu olmamanıza rağmen giyim stiliniz sizi kilolu gösteriyor olabilir. Bunun için giyinirken iyi düşünmelisiniz. Doğru parçaları bir arada kullanmak, doğru renkleri kombin etmek kadar önemli bir konudur. Doğru kıyafetleri seçerek daha güzel daha alımlı görünebilirsiniz. Üstelik giyim tercihleriniz öz güveninizi etkilemektedir.

Dogru-Kiyafetler-Secerek-2-Beden-Zayif-gorunun-660x400

Çok dar kıyafetler doktorlar tarafından da doğru bulunmuyor. Kendinize bir beden küçük kot pantolon giydiğinizde daha ince görünmüyorsunuz. Aksine kot pantolonunun içine sıkışmış gibi duruyorsunuz. Rahat hareket edebileceğiniz, size ne dar ne çok bol olan bedeninize uyumlu kesimli elbiseleri giymeyi tercih edin. Çiçekli, puantiyeli, desen desen birçok külotlu çorap ilginizi çekiyor olabilir. Fakat bacaklarınızın şeklinden memnun değilseniz, kalın bacaklara sahipseniz desenlerden uzak durup tek renk çoraplara yönelmelisiniz.

ince-ve-uzun-gösteren-kıyafetler-elbiseler

Vücudunuza oturan kıyafetleri kullanmayı seviyorsanız üzerinize tam olan blazer ceket, kalem etek uygun bir tercih olacaktır. Aksesuar kullanmayı seviyorsanız uzun kolyeler kullanarak boyun bölgenizi ve dekoltenizi daha alımlı daha ince gösterirsiniz. Üst kısmınız ince fakat karın bölgesinde toplanan kilolardan şikayetçiyseniz beyaz bir bluz tercih edin. Kilolar nedeniyle beyazdan uzak duruyor olabilirsiniz. Fakat bele çok hafif oturmuş hissi veren, bol beyaz bluzlar sizi oldukça zarif gösterecektir. Klasik kumaş pantolonlarınızda ütü izi can kurtarıcı bir ayrıntı olacaktır. Ütü izi bacaklarınızı daha ince ve uzun göstermektedir. V yaka kullanarak boynunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Aksesuar seçerken siyah kullanmayı unutmayın. Siyah renk kiloları gizleyip daha ince görünmek için kolay bir seçimdir. Benzer renklerle kombinler yaparak, serin günlerde yelekler ile, dökümlü kesim bir kıyafetle olduğunuzdan daha ince görünürsünüz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir