Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken 3 Kıyafet

Dolabınızda Mutlaka Bulunması Gereken 3 Kıyafet

Bayanlar, her ortama göre giysi bulmakta oldukça zorlanır. Hafta arası iş ortamı, hafta sonu çarşı, geceleri düğün ve davetler; her bir ortam ayrı giysiler gerektirir. Bu koşuşturma arasında kıyafet değiştirmeye vakti olmayan bayanların sayısı, hiçte az değildir. Fakat her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken kıyafetler vardır. Bu kıyafetler, doğru kombinlenerek her ortama uyum sağlar. Adeta bir joker görevi gören bu giysilere kısaca bir göz atalım.

1

Siyah Elbise

Her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken sade modelde siyah bir elbise, gösterişli takılar, renkli stiletto ayakkabılar ve küçük portföy çanta ile şık bir gece kıyafetine dönüşebilir. Aynı siyah sade elbise, üzerine giyilen blazer ceket, siyah topuklu ayakkabılar ve büyük bir çanta ile ofis ortamına uygun bir giysi olacaktır.

Kot pantolon

Fiziğine güvenen her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken kot pantolon, doğru kombinlenir ise günlük kıyafet ve akşam yemek davetleri için kullanılabilir. Bu yıl dar paça kot pantolonların yanı sıra İspanyol paça kotlar ve pantolonetek tarzı kısa kot pantolonlar da çok moda. Bu modellerin arasından vücut hatlarınıza uygun modeldeki bir kot pantolon edinmenizde fayda var. Üzerine giyilen ince şifon bir gömlek ve stiletto ayakkabılar ile şık bir akşam yemeği kıyafeti, spor bir gömlek ve babet ayakkabılar ile günlük bir giysi olacaktır.

2

Beyaz Gömlek

Doğru kombinler ile çok yönlü kullanılabilen diğer giysi beyaz gömlektir. İş yaşamının vaz geçilmez parçası beyaz gömlek, ayakkabı, çanta ve takılar değiştirilerek akşam yemeği için uygun bir giysiye dönüşecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir