Eda Taşpınar Giyim Tarzı

Eda Taşpınar giyimi ve tarzıyla ön planda olan moda ikonlarından biri ve oldukça farklı bir giyim tarzına sahip. Modaya uygun olanı değil, kendinize yakışanı giymeniz gerekiyor bunun dışında vücudunuzu iyi tanıyın. Gündüz rahat ve erkek tipi ayakkabıları kullanarak spor gece ise kullanacağınız maksimum topuklar ve gladyatör ayakkabılarla oldukça şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Daha önceki yıllara, önceki sezonlara ait ayakkabılar kullanmanız sizi farklı ve dikkat çekici gösterecektir yâda tasarımınızı kendiniz tasarlayıp sık kullanmadığınız ayakkabıların üzerine iğneler, çiviler, taşlar kullanarak kendi stilinizi yaratabilirsiniz.  Kullanacağınız çanta ve ayakkabıları seçtikten sonra kıyafetinizi seçmek işinizi kolaylaştıracaktır.

Hangi Kıyafet Hangi Çantayla Ve Ayakkabıyla Kullanır?

Yazlık mini elbiseler, şortlar ve yere kadar uzun uçuş uçuş kumaşların altına düz sandaletler ve parmak arası ayakkabıların tercih edilmesi uygun olacaktır. Daha rahat hareket ederseniz daha hoş bir havaya sahip olursunuz. Yüksek topuklu ayakkabılarla tüylü elbiseleri kullanmanız uygun olacaktır. Tulum giyecekseniz ve kısa boyluysanız altına topuklu ayakkabılar giymelisiniz. Aksine uzun boyluysanız düz ayakkabı giymeniz daha iyi görünür. Fakat tulum giyecekseniz vücudunuzun oldukça düzgün olması gerekir. Çanta seçerken de dikkat etmeniz gereken Ayakkabılarınızla zıt renklerde olması.

 Eda Taşpınar’ın Salaş Tarzı

Seçtiği dikkat çekici tarzıyla oldukça gündemde olan Eda Taşpınar günlük, salaş kıyafetleriyle de oldukça ön plandır.  Yamalı kotlarla askılı bluzlar erkek şapkalarıyla ve sırt çantasıyla kombinleyebilirsiniz. Kısa şortların üzerine giydiği uzun ceketler ve kullandığı botlarla farklı bir hava yaratmış. Sizde uzun bacaklara sahipseniz ve vücudunuza güveniyorsanız aynı kombinleri kullanarak hem sokak modasına uyup hem şık olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir