Ehil.com – İnternet Üzerinden Hizmet

Ehil.com, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş. çatısı altında; internet üzerinden iş siparişi verip alabileceğiniz yeni bir web sitesi. Ehil, 300 den fazla kategoride, iş yaptırmak isteyenlerle, iş yapanları bir araya getiren bir sistem. Ehil.com üzerinden herhangi bir alanda iş yaptırmak ta, firma kaydı yaparak bölgenize uygun işlere talip olmakta mümkün.

Ehil.com Üye Olmak İçin Tıklayın!

EHİL.COM NASIL ÇALIŞIR:
Talebini Seç!
Benzersiz eşleştirme tekniği ile bölgenizde bu işe en uygun ehiller, ehil.com tarafından özenle seçilir. Ve seçilen 5 ehil sizle iletişime geçer.
Aradığın Ehil Seni Bulsun!
Benzersiz eşleştirme tekniği ile bölgenizde bu işe en uygun ehiller, ehil.com tarafından özenle seçilir. Ve seçilen 5 ehil sizle iletişime geçer.
Dilediğin Ehil İle Anlaş
Almak istediğiniz servis ile alakalı olarak 5 tane ehil email veya telefondan sizlere ulaşarak teklifte bulunurlar..
İşini Tamamla!
Size gelen teklifler ile alakalı olarak ehil.com üzerinden ehillerin profil sayfalarını inceleyerek referanslarını görüp ratinglerini kontrol edebilirsiniz. Ehiller ile direkt olarak fiyatı sizle paylaşacağından kendileri karşılıklı konuşarak fiyatı belirlyip en uygun ehili seçeblirsiniz.
Ödemeni Ehil’e Yap!
Yapılan iş sonrası direkt olarak ehil ile anlaştığınız fiyat üzerinden ehillere ödemeyi kendiniz yaparsınız. Ehil.com sizi ehil ile buluşturduktan sonra bütün süreçleri siz yönetirsiniz herhangi bir komisyon ve ücret talep etmez.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir