En Güzel Çuval Çanta Modelleri 2016

En Güzel Çuval Çanta Modelleri 2016

 2016 yılının modası hafif hafif şekillenmişken aksesuar alanında en çok dikkat çeken parçalar çuval çantalar oldu. Kullanım bakımından oldukça rahat olan çuval çantalar, şıklıklarıyla göz kamaştırıyor. Çuval çantaların en güzel modellerini bulabileceğiniz 2016 yılında, kıyafetlerinize uygun birçok farklı seçenek de mevcut.

Deri Çuval Çantalar

Çuval çantaların kullanım bakımından size en uygun olanlarını seçebilirsiniz. Bunun için klasik kol çantası stili ve sırt çantası formu bulunmaktadır. Deri malzemeden üretilmiş çuval çantalar, diğerlerine göre daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Deri çuval çantalar, altın sarısı detaylar, şık deri bağcıklar ve püskül detaylarıyla hareketlendirilmiş. Deri çuval çantalarda; siyahın asaleti, tabanın dikkat çekiciliği ön planda. Deri çuval çantaların tek olumsuz tarafı desenli modeller içermemesidir.

capture-20150913-232928

Kumaş Çuval Çantalar

Kumaş çantalar genel anlamda daha hafif, pratik, kullanışlı modellerdir. Kumaş çuval çantalarda sırt çantası tipinde olanlar daha ön plandadır ama kol çantası olarak da bulunabilir. Çuval çantalar rengârenk desenlerle dikkat çekici hale getirilmiştir. Kumaş modellerin de bağcık kısımlarında yer alan püsküller, çantalara hareket kazandırmış.

Çuval çantaları daha rahat stillerde kombinlemek doğru olacaktır. Jean pantolonlar, şortlar, basic tişörtler ve salaş gömlekler, çuval çantalarla kullanılabilecek en iyi parçalardır. Ayakkabı seçiminde de aynı şekilde rahat olmalı, spor ayakkabı, converse ya da topuksuz diğer modellerden tercih ederek çuval çanta ile kombinlemelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir