En Güzel Örgü Çantalar 2016

Geçmiş zamanların en favorilerinden örgü, 2016 yılında kendini aksesuarlarda gösteriyor. Örgüden yapılmış çantaların hazır olanlarını bulabileceğiniz gibi kendiniz el emeği göz nuru örgü çantalar da yapabilirsiniz. Kendi yaptığınız çantalar daha orijinal ve sadece sizde olacak modeller olacaktır. Örgü çantaların da kendi arasında belli bir modası var. Ancak genel olarak el çantası ve yandan takılan çanta şeklinde olanlarını bulabilirsiniz.

Örgü El Çantaları

Örgü el çantaları, düşünülen çok daha şık görünüyor. Birbirinden farklı onlarca çeşit örgü stilinden hemen hepsiyle yapılmış çanta modeli bulmanız mümkün. Sap kısımları örgü olanlar olduğu gibi farklı malzemelerle yapılmış saplar da mevcut. El çantalarında dikkat çeken diğer detayda dantel tipi örgülerin çoğunluğu. El örgü çantaları, saten kumaşlardan fiyonklar, örgü ipinden ponponlar, deri olan saplarla aynı formda kemerler ile hareketlendirilmiş. El çantaları çok nazik duran modellerdir ve örgü modellerini de gerek günlük kombinlerde gerekse özel davetlerde kullanabilirsiniz. 2016 yılında haki, hardal, krem ve mavi tonları çok moda olacak.

capture-20150913-233112

Yandan Takılan Örgü Çantalar

Yandan takılan örgü çantalar diğer modellere göre daha küçük ve zarif görünmektedir. Bu tip çantaların kol kısımları da örgü stilinde yapılmaktadır. Örgü çantalarda birçok farklı desen ve örgü tipi görmeniz mümkün. Üstelik farklı renkteki iplerle çok şık örgü çantalar da tasarlanmış. Bu modelleri genelde günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir