Enmoda.com – Yeni Moda Alışveriş

Enmoda, Türkiye’nin büyük alışveriş sitelerinden Markafoni ile NTV, Cnbc-e ve Doğuş Otomotiv gibi şifketleri bünyesinde barındıran Doğuş Holding ortak girişimidir.

Enmoda, sezonun en son trendlerini ve giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar alanında sezon ürünlerini bulabileceğiniz bir online moda merkezidir. Dünyaca ünlü markaların orijinal ürünlerine ve Enmoda markalı koleksiyonlara dilediğiniz an, dilediğiniz yerden ulaşarak günün modasını yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Enmoda’da Güvenli Alışveriş

Enmoda’da bilgilerin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle Enmoda’da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve Enmoda’dan güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir