Erdem Moralıoğlu Tasarımları

 

kate-middleton Erdem Moraoğlu

 

Türk moda dünyası, sürekli bir gelişim içerisindedir ve moda dünyamıza hayat veren isimler, bu sektörün gelişimi açısından büyük hizmetler sunmaktadırlar. Bu isimlere örnek olarak Erdem Moralıoğlu’nu verebiliriz. Erdem Moralıoğlu, gerek Türkiye’de; gerekse İngiltere’de oldukça tanınan bir modacıdır. Eğitimini de moda üzerine yapan Moralıoğlu, bu sayede işin teknik kısmını da büyük çapta öğrenmiştir. Dünyaca ünlü isimler için özel tasarımlara imza atan Erdem Moralıoğlu, genelde renkli modellerle karşımıza çıkmakta.

 

 

Kristen Stewart Erdem Moroğlu Tasarımı

 

 

Erdem Moralıoğlu tasarımları, genelde çiçekli ve özel desenli motiflerden meydana gelmektedir. Canlı renkleri kullanmayı seven ve tasarımlarında bunu her fırsatta gösteren Erdem Moralıoğlu, özellikle bahar döneminde çok güzel tasarımlara imza atmaktadır. Renkli kişiliğini moda tasarımlarına da yansıtan ünlü modacının tasarladığı kıyafetler, dünyanın her yerinde büyük beğeni toplamaktadır.

 

 

Ülkemizde yetişen yeni modacılar için de oldukça önemli bir örnek teşkil eden başarılı modacı, Türk moda piyasasını en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Erdem Moralıoğlu tasarımları, her zaman olduğu gibi bu dönemde de podyumlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Erdem Moralıoğlu tasarımlarını takip ederek kendinize has bir giyim tarzı oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir