Erkek – Bayan Parfüm Önerileri

Eski bir dostu size hatırlatmanın en kolay yolu sanırım onun kokusu olurdu. Onunla yaşadığınız aşkı, acıları, onun karakterini duygularını size hatırlatmanın en kolay yolu ya da bir insanı tanımanın en kolay yolu.

 

chanel_no5_edp

 

 

Bir kadının maskesinin arkasında ne olduğunu, onun iç Dünyasını, onun duygularını, karakterini merak ediyorsanız, parfümünü iyi koklamalısınız. Chanel no 5 nasıl size eğlenceli ve seksi bir kadın olan Marilyn Monroe‘u tarif etmesi gibi merak ettiğiniz kişinin parfümü de size onu tarif edecektir.

Şimdi isterseniz ünlülerin kullandıkları parfümlere göre karakter analizlerini yapalım. 🙂

 

hazal kaya

 

    Hazal Kaya elma, beyaz gül, çiçek, civciv kokusu olan ferahlatıcı parfüm Dolce Gabbana light blue kullanıyor. Bu parfüm onun şirin birazcıkta soğuk karakterini yeterince yansıtıyor sanırım. 🙂

 

burcu-esmersoy_

 

     Burcu Esmersoy gibi neşeli ve alımlı bir bayana yakışan da Chole-Love ‘dan başkası olamazdı. 🙂 Fresh ve fazlasıyla çiçek kokan bu parfümü sert kadınlar kullanmamalı. Lakin çiçek kokusundan burnunuzun direği kırılabilir.

 

emma watson

 

Çılgın, erkeksi, deli dolu bir kadın olan Emma Watson gibiyseniz ve elma kokmak istiyorsanız, hemen bir tane DKNY Be Delicious almalısınız.

 

DKNY Be Delicious Juiced Green

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir