Erkek Bebek Ceket Modelleri 2015

Erkek bebek giyiminde en sık tercih edilen parçalar şüphesiz ceketlerdir. Erkek bebekler için oldukça renkli ve sevimli modeller bulunmaktadır. Bebek ceketlerinde örgü seçeneklerin yanı sıra hazır giyimde figürlü modellerde dikkat çekmektedir.

Erkek Bebek Ceket Modelleri

Kolları yamalı erkek bebek ceket modelleri, 2015 sezonunun en moda ceketlerinin arasında yer almaktadır. Kahverengi, siyah veya lacivert tercih edebileceğiniz gibi kırmızı, yeşil, buz mavisi gibi erkek bebek ceketlerini de tercih edebilirsiniz. Bebek giyiminde bebeğin yaşı, ayı önemlidir. Bebeğinizin bunalmaması için 2015 bebek ve çocuk koleksiyonlarında yer alan pamuklu erkek bebek ceket modellerini tercih etmelisiniz. Erkek bebekler için kullanım kolaylığı için ilikli modeller yerine fermuarlı bebek ceketlerini tercih edebilirsiniz.

1_1688734

Erkek Bebek Ceketi Nasıl Tercih Edilir?

Bebeğiniz için sağlık konusu oldukça önemlidir. Modelden önce bebeğiniz için uygun kumaşı tercih etmelisiniz. Üzerinde pullu detaylar bulunan ceketler bebeğinizin cildini tahriş edip çizebileceği için tercih edilmemektedir. Bebekler için en uygun olan modeller, hava alan kumaşlardan yapılmış ceketlerdir. Hava koşullarına uygun erkek bebek ceketlerini tercih etmelisiniz. Sıcak havalarda kalın kumaşlı, naylon kumaşlı modeller asla tercih edilmemelidir. Bu tarz giyim ürünleri bebeğinizin isilik gibi sağlık sorunları yaşamasına sebep olabilir. Yaz için penye, pamuklu ve ince yapılı kumaşlar tercih edebilirsiniz. Kış aylarında keten erkek bebek ceketleri veya evde kendiniz örebileceğiniz örgü erkek bebek ceketlerini tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir