Erkek Mavi Hırka Modelleri

Günümüzde erkeklerde en az kadınlar kadar kendilerine bakmaya özen gösteriyorlar. Giyindikleri her şeyi uyum içerisinde aksettirmeyi de çok iyi biliyorlar. Erkekler kadınlardan daha özenli olabiliyor hatta bazen. Öylesine şık öylesine yakışan parçalar tercih ediyorlar. Tarzları çok farklı olsa da erkeklerin çeşitlerini kullandıkları farklı hırkalar da en çok kullandıkları parçalar arasında yer alıyor.

Klasik Mavi Hırka Modelleri

Klasik giyinen erkekler genelde takım elbise giyinmeyi tercih ederler. Takım elbiseleri kombinlerken özellikle sonbahar-kış aylarında takım elbiseleri kombinlerken seçilen belirli renkler vardır. Siyah, lacivert ve füme, gri gibi soğuk renkler tercih edilebilir. Bu tonları kombinlerken de gömleğinizin hemen üzerine hırka ya da süveter tercih edebilirsiniz. Hırka seçiminizi yaparken daha düz ince triko kumaşlar tercih etmelisiniz. İnce triko mavi bir hırkayla kışın kullanılan tüm soğuk ve koyu renkleri kombinleyebilirsiniz. Mavi hırkalar soğuk havalarda dolaplarınızda yer alacak başlıca parçalar arasında yer almalı.

Örgü Hırka Modelleri

Spor ya da salaş giyinen erkekler oldukça çekici bulunuyor kadınlar tarafından. Salaş giyinmek yaz aylarında yani sıcak havalarda daha kolay olsa da kış aylarında biraz daha zorlayacaktır erkekleri. Fakat denizler yaz-kış tonu değişse de mavidir. Mavi her erkeğe yakışır. Kışın buz gibi havalarda soğuk içinize işlerken jean pantolonunuzun üzerine kombinleyeceğiniz mavi tonlarda hırkalar edinmelisiniz. El örgüsü kalın sıcacık hırkalarla jean pantolonlarınız uyum içerisinde olacaktır. 2016 yılını hem rahat hem de çekici bir erkek olarak geçirmek için alışverişe çıkıp bir mavi hırka edinmenin tam zamanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir