Erkekler için Kışlık Ayakkabılar

Havalar soğudu ve ayakların korunması çok daha önemli bir hal almaya başladı. Erkeklerin kışın bu amaç için kullanabileceği bir çok ayakkabı çeşidi vardır.

Çizme Seçimi

Genellikle uzun boylu erkeklerin tercihi olan çizmeler bu kış tekrar modaya girmektedir. Çoğunlukla süet kumaştan yapılan çizmeler bir çok kıyafetle birlikte uyumlu görünen ayakkabılardır. Süet çizmelerle birlikte kot, kadife ya da kumaş pantolonlarla iyi bir görüntü oluşturur. Bunun yanı sıra, deri çizmelerde daha yetişkin bir görüntü elde etmek isteyenlerin kullanımına uygundur. Süet çizmeler gibi deri çizmelerle de kot veya kadife pantolonlar giyilebileceği için bolca özgürlük sunmaktadır.

Kısa Bot Seçimi

Daha uzun boylu pantolonlar giymek isteyen erkeklerin yöneldiği kışlık ayakkabı modelleri arasında en popülerlerinden biri kısa boylu, konçsuz botlardır. Çok sayıda kumaş tipi ve renk seçeneğiyle üretilen kısa botlar, tonçsuz veya tonçlu olarak kullanılabilir. Ayakkabılarla kıyafet rengini uydurmak genellikle zor olsa da, kısa botların nötr renkleri bu tarz sorunları çözme yolunda iyi bir adımdır. Kısa botların avantajlarından biri de bağcıksız tarzda da üretilmeleridir. Bağcıksız botların kullanımı daha kolaydır fakat aynı stile sahip olmayabilir. İkisinin de birlikte bulunduğu botlar da mevcuttur. Daha yüksek topuklu botlar ile daha uzun pantolonlar giyilebilir, daha kısa topuklu botlarlaysa daha kısa pantolonlar tercih edilebilir.


Mesaj YAZ

Toplam: 549