Uzun Etek Modelleri

Çan Etek Modelleri

 

Etek modelleri, giyim markalarının yeni tasarımları ve sezon indirimleriyle, çok daha yakından takip edilir bir hal aldı. Özellikle 2012 etek modelleri, gerek şıklıkları, gerekse rahatlıkları bakımından oldukça göz kamaştırıcı durumda.

 

 

Geçtiğimiz seneye göre oldukça renkli ve enerjik tasarımların boy gösterdiği yeni trend modellerde, çok değişik kombinasyonların kullanılması, kadınlar için büyük bir avantaj olarak göze çarpıyor. Ekosenin yanı sıra puantiyeli eteğin tekrar moda haline gelmesi ise oldukça dikkat çekici. Ancak, bu yeni etek modellerindeki en büyük farklılık, çok daha hareketli ve gösterişli bir havası olmasından kaynaklanıyor.

 

 

Dökümlü eteklerin yeni modellerinde ise çok fonksiyonlu bir kullanım oluşturulmuş. Hem günlük kullanım için düşünülmüş olan spor modelleri hem de yine kesimi aynı olduğu halde, gece yemeğe çıkarken giyilebilecek tarzda hazırlanmış olan, yeni kesimleri mevcut.

 

 

 

 

Etek modellerinin, özellikle son zamanlarda çok daha değişik seçenekler sunar hale gelmesi, tercih yapmayı oldukça zorlaştırıyor. Bu nedenle, seçim yapmadan önce bilmeniz gereken şey, her markanın kendi internet sitesinden bu modelleri tek tek takip etmek yerine, tüm modelleri bulabileceğiniz internet sitelerinin, sizin için çok daha faydalı olacağıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir