Etnik Desenli Bluz

                                            

Etnik desenler bu yıl moda dünyasında büyük bir yer kaplıyor. Eski kilim modellerinden esinlenerek ortaya çıkan bu etnik desenler, kıyafetlerde oldukça şık durmaktadır. Bohem tarzın ana aksesuarı olarak tanımlanabilecek etnik desenler, her tarzda kullanılabilmektedir. Etnik desenleri kombinlerde kullanırken akıllı kombinler oluşturmalısınız. Her ortamda giyilebilecek olan etnik desenlerde birbirinden farklı birçok bluz modeli bulunmaktadır.

Etnik Desenli Bluz Kombinleri

Etnik desenli bluzları kullanırken şort, etek veya pantolon ile kombin oluşturabilirsiniz. Diğer parçaların daha az dikkat çekmesine özen göstermelisiniz. Kot pantolon, boru paça pantolonlar, kalem etekler, şortlar ile şık duran etnik bluz kombinlerinde kesimde önemlidir. Yarasa kollu bir etnik desenli bluzun altına gri, lacivert renklerinde bir şort tercih edebilirsiniz. Etekli bir kombin oluşturmak istiyorsanız belde biten kare yakalı etnik desenli bluzları kullanabilirsiniz. Sıfır kollu bir etnik desen kombinin de boru paça renkli pantolonları kullanabilirsiniz.

etnik-desenli-kolsuz-bluz

Etnik Desenli Bluz Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?

Etnik desenin ayrılmaz parçası püsküllerdir. Alt kısmı veya kolları püsküllü etnik desenleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle ince yapılı, püsküllü bluzları yaz aylarında kullanabilirsiniz. Etnik desenli bluz çeşitleri arasında uzun kollu seçimlerde bulunmaktadır.  Bu tarz bluzları, kısa şortlar veya iş yerinde pantolonlar ile kombin edebilirsiniz. Canlı renklerde olan etnik desenli bir bluz kullanıyorsanız koyu renklerde alt giyim tercih ederek, bluza dikkat çekebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir