Etnik Desenli Gömlek Modelleri

Gömlekler her sezon rahatlıkla kullanılabilen giyim ürünlerdir. Yaz kış etnik desenlerden vazgeçemiyorsanız gömlek modellerini her sezon kullanabilirsiniz. Yaz ve kış için birçok modelde etnik desenli gömlekler kullanılmaktadır.

Etnik Desenli Gömlek Kullanımı

Bu tarz gömlekleri iş yerinde veya sosyal ortamlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her stille kolaylıkla uyum sağlayabilen etnik desenli gömlek modelleri, her daim rahat ve şık olmanızı sağlayacaktır. İster kollu ister kolsuz gömlek modellerini kullanabilirsiniz. Etnik desenli gömlek modellerini kullanırken deri ceketler, kot yelekler, püsküllü hırkalar kullanabilirsiniz.

FO,132472,72,etnik-desenli-uzun-kollu-gomlek-c7717c

İş Yerinde Etnik Desenli Gömlek Kombinleri

İşlemeli, desenli bir gömleği düz kalem etekle kombin edebilirsiniz. Klasik ceket – etek takımlarınızdan sıkıldıysanız gömleklerde değişiklik yapabilirsiniz. Etnik desenli gömlekler özellikle açık renk etek – ceket takımlarında şık durmaktadır. Etnik gömleğinizi kanvas bir pantolonla veya kumaş pantolonlarla da kombin edebilirsiniz. Kombin yaparken yüksek bel dar pantolon veya kalem etek kullandığınızda gömleğin bir miktar bol olmasına özen gösterin.

Günlük Kombinlere Uygun Etnik Desenli Gömlek Kombinleri

Günlük kombinlerde etnik desenli gömlek kullanırken daha özgür olabilirsiniz. Kısa bir kot şortun üzerine kolsuz göbeği bağlamalı etnik desenlere sahip bir gömlek giyin. Halhal, deri kemer ve sandalet ile kombini tamamlayın. Saçınızda örgü bir bant veya bandana kullanabilirsiniz. Etnik desenli gömleklerinizin bol modellerini penye eteklerin üstünde salaş bir stilde kullanabilirsiniz. Etnik desenli gömlek kullanırken bohem tarzı seviyorsanız kovboy çizme ve şapkaları, yüksek belli taba rengi pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir