Expigment Sivilce Kremi

 

Sivilce ve güneş derken cildimde bir çok siyah leke oluştu. Özellikle çene bölgem top sakal şeklinde simsiyahtı. Doktora gittim hemen doktor 3 ay gibi bir sürede expigment kremini yüzümde leke olan bölgelere sürdüğüm taktirde siyah lekelerin ince bir tabaka halinde soyulacağını ve geçeceğini söyledi. Expigment  kremi bir hafta kullanıp bırakmıştım ve hiçbir faydasını göremedim. Üniversiteye gittiğimde yüzümdeki lekeler kendimi kötü hissetmeme neden oluyordu. O gün akşam karar verdim ve artık expigment kremini günü gününe kullanacaktım. Her gün akşam yüzüme kremden ince bir tabaka halinde üç ay boyunca sürdüm ve üç ay sonunda hem yüzüm beyazladı hem de lekeler geçti.

 

Şunu da bilmenizi istiyorum eğer expigment kremi kullanmak istiyorsanız kesinlikle güneş ışığının olduğu zamanlarda kullanmayın yoksa yüzünüze ters etki verir ve yüzünüz siyah olur.

 

 

 

Cildiniz öyle kalın tabalar halinde soyulmuyor pul pul soyuluyor, hatta pul pul soyulduğunu bile fark etmiyorsunuz. İki hafta sonra cildinizdeki lekeleri bulamayınca anlıyorsunuz ki cildinizdeki lekeler soyulmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir