Farklı Desen Kombinleri 2016

Desenleri karıştır stilini kendin yarat. Moda cesarettir kendine en çok yakıştırdığındır. Desenleri karıştırmak aslında çok büyü risk taşır ya çok iyi görünürsünüz ya da çok kötü ama denemezseniz başaramazsınız. Sınırlarınızı kaldırın. Karıştırın ve en çok yakışanı bulun. Bu stili bulmanın püf noktalarını da bulmalısınız.
Yaratıcı İpuçları
I. Aynı renklerin farklı tonlarını kullanarak karıştırın desenleri bu kendi içinde bir ahenk yakalamanızı sağlayacaktır. Yani riski en aza indirmiş olabilirsiniz.
II. Aynı deseni farklı boyutlarıyla kullanın ve birleştirin büyük kalplerle küçük kalpleri birlikte kullanmak gibi.
III. Her desene uyum sağlayacak leoparları kullanın ayakkabılarınızda çantanızda bandanalarınızla. Leopar her desene çok yakışacaktır.
IV. Geometrik desenleri karıştırmalısınız. Zig zaglar kareler dikdörtgenler iç içe geçmiş geometrik desenlerde birbirini tamamlayacak ve daha da eğlenceli bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.
V. Bu kadar hareketli giyindikten sonra takı takmamalısınız tabi ki daha da karıştırmanın âlemi yok. Takacaksanız minicik küpeler kullanabilirsiniz ya da tek küçük taşlı yüzükler incecik bileklikler.
VI. Zıt renkleri karıştırın siyah ve beyaz gibi. Zıt renkler birbirine en çok yakışanlardır.
VII. Desenleri karıştırdığınızda ayakkabılarınız sade ve üçüncü bir renk olmalı. Bu ayaklarınızı daha zarif gösterecektir. Desenlerin altında kalın topuklar tercih etmemelisiniz. Çünkü sizi daha geniş ve daha kilolu gösterecektir.
VIII. Desenleri karıştırdığınızda çantanızda farklı bir renk tercih etmelisiniz. Üçüncü bir renk kullandığınızda çantanız yıldız parçanız olacaktır. Siyah-beyaz bir kombin kullanacaksınız ve üzerinde geometrik şekiller varsa bordo bir çanta ve süet bir ayakkabı kullanırsanız boyunuzu daha uzun göstermiş ve sade ama eğlenceli şık ama asil bir görüntünüz olacaktır.


Mesaj YAZ

Toplam: 452