Gelin Saçı Modelleri

2013-gelin-saçı-modelleri

 

Her genç kızın rüyalarını süsleyen, evliliğe ilk adım olan düğünde, bir gelin için en önemli konulardan birisi de saç modelidir. Genç kızlar için hayatlarında bir kez yaşayacakları düğünlerinde, gelinlik ve gelin saçı modellerinin önemi yadsınamaz. Farklı yüz hatlarına sahip genç kızlarda gelin saçı modelleri, yüzün yapısına uygun olmalıdır.

 

 

 

Gelin saçı modeli yaptırırken sadece tek bir modelde kalınmamalı farklı modeller denenerek, kişiye en uygun gelin saçı modeli uygulanmalıdır. Gelin saçı modeli sadece gelin için değil damat içinde önemlidir. Gelin ile damadın boylarına göre veya gelinliğin şekline göre bir uyum sağlanması, estetik görüntü için önemlidir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulmalı ve düğünden önce mutlaka gelin saçı modeli denemelidir.

 

 

2013-gelin-saci-basi-modelleri-28

 

 

Hayatlarında bir kez yaşayacakları düğünlerinde uyum sorunu yaşamamak için, gelin mutlaka prova yapmalıdır. Uzun veya kısa boylu olmak,  her saça ve boya göre muhteşem gelin saçı modelleri yapılabileceği gerçeğini değiştirmez. Gelin saçı modellerinde farklı aksesuarlar kullanılarak farklı tarzlar da geliştirilebilir, ama yine de en uygun tarzı yakalamak için farklı denemeler yapılması ve en uygun tarza karar verilmesi gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir