Gelinlik Aksesuarları ve Taç Modelleri

Gelin adayları için her zaman öncelik gelinliklerden yana olur ama bilinemez ki onun kadar önemli olan bir diğer detay ise gelin saç aksesuarı ve taçlardır. Özellikle gelinin saçı ve makyajı o gün oldukça fazla dikkat çekecek ve öne çıkacaktır. Bu anlamda gelin adayları hem çok görünmeyeni yapmalı hem de hem kendine hem de gelinliğine yakışanı ortaya çıkarmalıdır.
Genellikle gelinlik modelinize karar verdikten sonra artık aksesuar kısımlarına geçebilirsiniz. Üzgünüz ama balık etekli bir gelinliğe gelin tacı pek yakışmıyor olacak. Bu modellerde daha çok gelin saç tokalarını tercih edebilirsiniz. Daha taşlı ya da daha sade olarak yapılan bu tokalar bazen tarak şeklinde ya da tamamen toka şeklinde tasarlamaktadır. Hatta bu modellere tüylü olan tokalar da oldukça ışık bir görüntü katmaktadır. Nerde alacağınız konusunda da sizlere yardımcı olacak ilk adres kesinlikle Eminönü’dür. Gelin saç aksesuarlarını en iyi burada bulacak ve üstelik binlerce aksesuar ile karşılaşmış olacaksınız.


Eğer sizler daha kabarık bir gelinlik arzu ediyorsanız o halde tercihleriniz arasına gelin taçlarını alabilirsiniz. Oldukça gösterişli bir model de tercih edebilir ya da sade bir modelde alabilirsiniz. Burada verilmesi karar tamamen sizin zevkiniz. Sadece tacınızı alırken gelin saçınızın nasıl olacağına da karar veriniz ve ona orantılı olarak satın alınır.
Topuz bir gelin saçına çok abartılı bir taç elbette olmayacaktır. Açık saçlar için daha çok önerilen havalı taçlar ya da topuz saçlar için daha kibar ve çok yüksek olmayan taşlar tercih edilebilir. Bu noktalara dikkat ettikten sonra kararınızı verebilirsiniz. Kendinizi riske atmamak için yedekli olarak satın alabilirsiniz. Çok pahalı olmayan bu aksesuarı ortalama 20 lira ile 50 lira arasında alabilirsiniz. Farklı tasarımlar alarak tercihi kuaförlerinizi de bırakabilir ve daha iyi bir sonucun ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Şık olmak biraz özen ve bol araştırma gerekiyor. Bunun için sizlere kılavuz edecek bir yakınızı da alarak yollara düşebilir ve en güzel gelin saç ürünlerini satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir