Günlük Giyimde Büstiyer Kullanımı

Göbeğin açıkta bırakılması 15 sene sonra tekrar moda olunca günlük büstiyerlerin de çeşitliliğinde bir artış söz konusu olmaktadır. Renkli, sade ya da  desenli, kalın yada ince askılı, keten, penye yada kot kumaşlarından üretilen büstiyeler gündelik hayatta vücuduna güvenen ve modayı yakından takip edenler için bir vazgeçilmez olmuştur.

Günlük Giyimde Büstiyer Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Günlük hayatta kullanılan büstiyerler şıklık sağladığı gibi rahatlıkla sağlamalıdır. Vücuda tam oturmayan ve desteksiz büstiyerler aşağıya kayacağı için çekiştirmek durumunda kalınacağı için hoş görünmeyen görüntülere sebebiyet verebilir. Rengi şekli ve modeli ne olursa olsun büstiyerlere en çok yakışan parça kuşkusuz yüksek belli mini kotlardır. Yüksek belli mini kotlar kısa botlarla kombinlendiği gibi ince yüksek topuklu ayakkabılarla da kombinlenebilir.

yeni-trend-bustiyer-modelleri-2015-4

Günlük Giyimde Büstiyer Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar Nelerdir?

  • Büstiyer tercih eden bir kadının karnı dümdüz olmalıdır. Aksi halde göze hoş görülmeyen manzaralar ortaya çıkabilir.
  • Büstiyerin altına seçilen eteğin büstiyerin zıt rengi olmasına dikkat edilmelidir.

Büstiyerler ceket ya da bolero ile tamamlandığında şıklık yerine oturmuş olur. Blayzer ceketler büstiyerler için ideal olandır.

Şımarık bir tarz akıllara getiren yetişkin tütü etekleri büstiyerler ile kombinlendiği zaman dikkat çekici bir hava yaratılmasına neden olur. Tütü eteğin çok kısa olmaması diz kapağından altta olması ve kısa bootielerle kombinlenmesi, büstiyerin ortaya çıkmasına tarzın zirve yapmasına olanak sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir