Günlük Kombinlerin Püf Noktaları

Kadınlara alışveriş deyince akan sular durur. Bu yüzdende dolabınızı açtığınızda önünüze çeşit çeşit birçok tarzda kıyafet elinize geçer. Fakat siz çoğunu kullanmadığınız için dolabınızda boşuna yer tutarlar. Özellikle kazaklarınız, swetleriniz gömlekleriniz oldukça fazladır fakat neyi ne ile kombinleyeceğinizi bilemezsiniz. Püf noktaları bilmek lazım bazen tam da bu yüzden.

Her Tarzda Jean Kombinleri

En klasik tarzdaki kazağınızı bile dolabınızdan seçeceğiniz bir jeanle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Alışverişe her çıktığınızda bir jean daha almalısınız kendiniz için. Ofiste, alışverişte çocuğunuzu okula götürürken arkadaşlarınızla buluşacağınızda jean pantolonlar kurtarıcınız olacaktır. İster spor ayakkabılarınızla giyinin isterseniz deri botlarınızla deri ceketinizden yana kullanın ama düz renk jeanler her zaman modası geçemeden kullanabileceğiniz uyumlu parçalardır. Jeanlarınızı alırken çeşitlendirebilirsiniz. Dar dümdüz üzerinize oturan jeanlar sakin ve hırpalanmamış görüntüde olursa iş yerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İspanyol paça pantolonlarda öyledir klasikte spor şıklıkta da kullanabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gerekin yırtık pantolonlar. Onları kullanırken dikkatli olmamalısınız. Bu pantolonlar sizi çok tarzda gösterebilir çok kötü bir halede sokabilir. Bu pantolonlarınızı kullanırken salaş giyinmeye özen gösterin ve sadece günlük kombinlerinizde kullanın. Tarzıyla daha aktif daha genç ve fresh bir görüntüye ulaşacaksınız.

Salaş Ve Şık

Şık olmak için ille de dar sıkıcı elbiseler incecik topuklar giymek gerekmiyor tabi ki. Salaş ve gündüz kombinleri deneyin hem şık bir görüntüde hem de çok rahat olacaksınız. Bol kazaklar kot gömlekler salaş bluzlar tercih edebilirsiniz ve jean pantolonlarınızla kombinlediğinizde harika görünecekler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir