Hangi Vücut Tipi İçin Hangi Ayakkabı Uygundur?

 Hangi Vücut Tipi İçin Hangi Ayakkabı Uygundur?

Elma Tipi Vücutlar

Dolgun göğüsler, ince bacaklar, kilo alımında bel çevresinde yağlanmalar ve ince olmayan bir bel ile tabir edilen vücut tipidir. Bu tip görünüme sahip bayanlar ilgiyi göbek bölgelerinden uzaklaştırmak adına bacaklar, yüz, ve dekolteye çekmelidirler. Gelinlik ve abiye seçimlerinde iki parçayı tercih etmeleri daha şık bir görünüme sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. Bu vücut tipindeki bayanlar ilgiyi bacaklara çekmek adına özellikle sivri burunlu ayakkabılar tercih etmelidirler.

Armut Tipi Vücutlar

Basenlere göre küçük göğüsler, basen ve kalça kalınlığı, ince bir üst bedene sahip bayanların vücut tipidir. Dikkati basen ve kalçadan uzaklaştırması gereken bayanlar uygun parçaları giydiklerinde dünyanın en çekici vücut tipine sahip olabiliyorlar. Bu vücut tipindeki bayanlar çok büyük yada çok küçük çantalardan kaçınmalı ve elma vücut tipindeki bayanlarda olduğu gibi sivri burunlu ayakkabılar tercih etmelidirler.

901239_155255541302333_250050902_o

Kum Saati Tipi Vücutlar

Büyük göğüslü, geniş kalçalı, belli kıvrımları olan bayanların vücut tipidir. Çok seksi, gösterişli ve imrenilen vücut tipi, çok iyi kombinlerle kendine hayranlık duygusu uyandırabilmektedir. İnce topuklu ayakkabılar bu vücut tipi için en mükemmel seçimdir. Dikkati göğüslerden bacak bölgesine çekebilmek için mini etekler ve elbiseler giymek onları daha çekici kılmaktadır. Elbiselerde tek renk seçimleri onları çok şık kılacağı gibi bol kıyafetlerde aşırı kilolu göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir