Her Gardıropta Olması Gereken Kıyafetler

Her konuda olduğu gibi moda konusunda da bazı klişe olan kurallar mutlaka hayata geçirilmesi gerekenler arasındadır. Her bayanın dolabında bulunması gereken acil durum kıyafetleri bu duruma verilecek örneklerdendir.

Beyaz Gömlek Olmazsa Olmaz

Klasik ya da spor giyim tercih eden bayanların gardırobunda mutlaka sayısız beyaz gömlek bulunur. Pek çok kombin alternatifi sunması beyaz gömlek tercihini cazip hale getirmektedir.

İş kadını profili için hoş bir parça olan beyaz gömlekler farklı modelleri ile şık ve zarif olmak isteyenlerin favorileri arasında yer almaktadır. İki parça kıyafet kombinlerinde gömlek pantolon ya da etek pantolon seçimi her zaman bayanları şık göstermeye yetecek seçimlerdir.

Siyah Elbise Mutlaka Olmalı

Ansızın haber verilen davetler için kısa sürede şık olmak ancak zamanla yarışıyor olmak, siyah elbiselerin kurtarıcı özelliğini ortaya çıkarmaktadır. Sade ve şık bir siyah elbise mutlaka edinilmesi gereken kıyafetlerdendir. İsteğe göre kısa ya da uzun model olması fark etmeksizin, siyah elbise her yaştan bayan için şık seçeneklerden biridir.

Siyah rengin pek çok renkle uyumlu olması nedeniyle, zamandan tasarruf edilmek istenen zamanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda şıklığı riske atmak istemeyenler için diğer alternatifleri daha sonra değerlendirilerek siyah elbise tercih edilmelidir. Siyah elbisenin faza kilo gibi kusurları kapatması nedeniyle de, her gardıropta bulunması özelliğini yinelemektedir.


Mesaj YAZ

Toplam: 488