Hüseyin Çağlayan Tasarımları

 

Hüseyin Çağlayan, ülkemizde modacılık yapan en ünlü ve en bilgili moda tasarımcılarından biridir. Kıbrıs doğumlu olup İngiltere’de uzun yıllar yaşayan Çağlayan, moda konusunda çok bilgilidir. Hem eğitim, hem de pratik açısından moda konusunda bir uzman olarak kabul edebileceğimiz Hüseyin Çağlayan’ın birbirinden güzel eserleri, dünyanın hemen her yerinde dikkat çekmektedir. Moda dışında yönetmenlik de yapan Çağlayan, her alanda başarılı olabileceğinin sinyallerini Olmayan Varolma filmi ile göstermiştir.

 

 

Tesettür Giyim

 

Hüseyin Çağlayan tasarımlarına göz attığımız zaman egzotik modellerin ve renklerin kullanıldığını hemen fark edebiliriz. Zaten Hüseyin Çağlayan’ın ne kadar farklı bir modacı olduğunu Lady Gaga için tasarladığı elbiseden anlayabiliriz. Lady Gaga’nın favorilerinden olan bu kıyafet, izleyen herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

 

Hüseyin Çağlayan, dünya çapında bir modacı olarak bilinmektedir ve ülkemizde de moda konusunda ciddi atılımları bulunmaktadır. Her moda sezonunda mutlaka adından söz ettirmeyi başaran Çağlayan, yeni dönemlerde tasarlayacağı modellerle dikkatleri yeniden üzerine çekecek gibi görünüyor. Hep beraber Hüseyin Çağlayan tasarımlarını büyük ilgi ile bekliyor olacağız. Modayı yakından takip eden herkes, Hüseyin Çağlayan’ın ne kadar başarılı bir modacı olduğunu muhakkak bilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir