İç Çamaşırı Modelleri

miranda-victorias-secret

İç çamaşırı sadece vücudunuzu örten bir parça değil elbise, ayakkabı, çanta kadar önemli 🙂 Hatta sizin sizin stilinizi en iyi yansıtan parçalarınız.

 

Sütyen Seçimi

 

İç çamaşırı seçerken vücudunuzu çok iyi bilmeniz gerekiyor.  İri göğüslere sahipseniz asla bedeninizden büyük sutyen almayın ve sutyen göğüslerinize tamamen otursun. Balkonet modeli sutyenler iri göğüslere sahipseniz sizin en ideali olacaktır.

 

Sütyen

 

 

Kilolu bir bayansanız ya da biraz fazla kiloya sahipseniz sutyen askısının kalın olmasına özen gösterin bu sırtınızda askının fazla yağları sıkıştırıp rahatsız edici bir görüntü oluşturmasını engeller.

Sütyen4

 

 

Zayıf bir bayansanız ve seksi görünmek istiyorsanız spagetti askıları denemelisiniz bu sutyenin sizi olduğunuzdan daha seksi göstermesini sağlayacaktır.

 

Alessandra-Ambrosio-

 

 

Selülitleriniz varsa poponuzu saran ince külotları tercih edin ve külot alırken bedeninizden bir beden daha küçük olmasına dikkat edin bu poponuzun daha sıkı görünmesini sağlayacaktır. Sakın popom sıkı görünsün diye üç beden küçüğünü almayın bu defa  çok kilolu görünebilirsiniz 🙁

 

DOUTZEN

 

 

Şeffaf gömlek ya da açık renk pantolonların içine ten rengi iç çamaşırı giymeye dikkat edin bu kıyafetinizin içinden iç çamaşırınızın renginin görünmesini yani kıyafetlerinizin basit görünmesini önler.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir