İlkbahar Aylarının Kurtarıcısı; Blazer Ceketler

İlkbahar Aylarının Kurtarıcısı; Blazer Ceketler

Bahar ayları ceketlerin en çok kullanıldığı aylardır. Gün içerisinde, defalarca anlık hava değişimi yaşanır. Sabah güneşli bir havada evden çıkıp, öğleden sonra buz gibi soğuk yağmurlu havada eve döneriz. Bu sebeple kullanmasak dahi mutlaka yanımızda bir ceket ya da hırka bulundurmamız gerekir. Son birkaç yıldır moda olan blazer ceketler bu yıl da yeni renk ve modelleri ile karşımıza çıkmakta.  Renkli ceketlerin yanı sıra bu sezon, desenli; özellikle iri çiçek baskılı olan modellerini çok fazla göreceğiz. Her bayanın dolabında mutlaka bulunması gereken bu ceketlere bir göz atalım.

Düz Renk Blazer Ceketler

Özellikle siyah bir blazer ceket mutlaka bulundurulmalıdır.  Günlük, spor, iş kıyafetleri ile kullanılabilen bu ceketlerin, bu yıl sarı, mavi, yeşil renkleri çok modadır. Düz renk bu sevimli ceketler, sade kullanıldığında günlük, şifon fularlar ve takılar ile kullanıldığında iş kıyafetine dönüşebilir. Kot pantolonlar ile keten pantolonlar ile sezonun modası desenli etek ve elbiseler ile kombinlenerek kullanılabilir.

1

Desenli Blazer Ceket

2015 ilkbaharında çizgili, çiçek baskılı, pötükare ve puantiyeli gibi birçok desende ceket görmekteyiz. Düz renk etek ve pantolonların üzerine giyilen bu ceketler fazla aksesuar kullanmadan oldukça şık gözükmenizi sağlayacaktır. Desenli ceketleri kullanırken göz ardı edilmemesi gereken ayrıntı, birlikte kullanılan giysi ve aksesuarların mümkün olduğunca sade olmasıdır. Gösterişli olan bu ceketler, yine gösterişli olan giysiler ile kombinlenirse karmaşa yaratacaktır.

Püsküllü Ve Deri Yakalı Blazer Ceketler

Genellikle spor giyinen bayanların tercih ettiği bu ceketler, kot pantolon, kot etek ve şortlar ile uyum sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir