İspanyol Paça Pantolon Modelleri

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

İspanyol paça pantolonlar, dönem ne olursa olsun modası geçmeyen modellerdir. 1960’lı yıllardan itibaren, zaman zaman çok önde olurken, zaman zaman da daha arka planda olsa da varlığını her zaman sürdürmüştür.

İspanyol paça pantolonlarda, genellikle kumaş modeller tercih edilmektedir. Kot kumaşında yapılmış olan İspanyol paça pantolonlar, son zamanlarda trendler arasında bulunmamaktadır. Ayrıca, kumaş ile model birbiri ile uyuşmadığından dolayı kadınların vücutlarını olduğundan kötü ve daha geniş göstermektedir. İpek kumaş tarzında daha narin ve zarif duran yumuşak kumaşlar, kadınların vücutlarını daha güzel gösterdiği için İspanyol paça kesimli pantolonlar kullanırken özen göstermek gerekmektedir.

11

İspanyol paça pantolonları kullanırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalar ise; pantolonun boyu ve altına giyilecek olan ayakkabıdır. Pantolonun boyu, kesinlikle kısa olmamalıdır. Kullanmış olduğunuz ayakkabının yalnızca uçlarından ufak bir parça görülmeli ve geri kalan kısmı paçalar tarafından kapanıyor olmalıdır. Bu noktaya dikkat etmediğiniz takdirde, İspanyol paçalı pantolonlar ile şık bir görünüme ulaşmanız adeta imkânsızdır.

12

Kullanacağınız ayakkabı, mümkün oldukça üçgen bir buruna sahip olmalıdır. 2014-2015 sezonda sivri burun ayakkabılar hoş karşılanmayacağı için, hafif üçgen burunlar yeterli olacaktır. Renk uyumunu sağlayabiliyor iseniz; renkli ayakkabılar, İspanyol paça pantolonlar ile oldukça hoş olacaktır. Sade renklerdeki pantolonları kırmızı, mavi, yeşil ya pembe gibi kombininizin vurucu noktası olacak ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz. Böyle bir kombin yaptığınızda, ayakkabı ile çantayı aynı renkte seçmemeniz önemlidir. Ayakkabı ve çantanın aynı ve kendini belli eden renklerde olması size bakanların gözünü fazla yoracak ve şıklığınızın ortaya çıkmasını engelleyecektir.

Yazıda size verilen bu 3 önemli noktaya dikkat ettiğinizde, İspanyol paça pantolonlar ile şık olmanız oldukça kolay olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir